P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas bendradarbiaus su Valstybės tarnybos departamentu (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-24


Klaipėdos universitetas pasirašė sutartį su Valstybės tarnybos departamentu (VTD). Pranešime žiniasklaidai skelbiama, kad šis bendradarbiavimas svarbus būsimųjų tarnautojų ir lyderių ugdymui.

„Klaipėdos universitete rengiami būsimi valstybės tarnautojai – jauni žmonės, kurie greitu laiku ateis į mūsų organizuojamus konkursus. O mums svarbu, kad ateitų patys gabiausi, talentingiausi, labiausiai motyvuoti, ateities lyderiai. Kaip to galime pasiekti? Pirmiausia – bendraudami su jaunimu, pasakodami, kokia dabar yra valstybės tarnyba. Taip pat prisidėdami prie būsimųjų tarnautojų ugdymo: siūlydami baigiamųjų darbų, įvairių tyrimų temas, padėdami rasti praktikos vietą valstybės ir savivaldybių įstaigose, įtraukdami į bendrus renginius“, – sako VTD direktoriaus Gediminas Miškinis.

Sutartimi įsipareigota bendradarbiauti studentų praktikos, bakalauro ir magistro darbų valstybės tarnybos temomis skatinimo ir vadovavimo srityse. Taip pat numatyta organizuoti bendrus renginius, darbuotojų kvalifikacijos bei kompetencijų tobulinimą, vykdyti edukacines ir mokslinių tyrimų veiklas

Švietimo vidus

Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas įsitikinęs, kad šis bendradarbiavimas dar labiau skatins lyderių auginimą.

„Pažangiam Europos aukštųjų mokyklų konsorciumui „EU-CONEXUS“ (angl. European University for Smart Urban Coastal Sustainability) priklausantis mūsų universitetas telkia pažangias idėjas. Rugsėjį universitete startuos ir tarptautinė programa „Blue Growth Leaders Academy“, kuri suburs tarptautiniu mastu vertinamus lektorius iš užsienio bei suteiks mėlynosios ekonomikos žinių. Pasinaudoję mokslo galimybėmis įtraukiame jaunus žmonės, o bendradarbiavimas su Valstybės tarnybos departamentu leis studentams iš arčiau pažinti valstybės tarnybą“, – sako A. Razbadauskas.


2020-07-24

Vienas komentaras apie “Klaipėdos universitetas bendradarbiaus su Valstybės tarnybos departamentu”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt