Apdovanotos greičiausios „drakonų“ valčių komandoms

Uostas ir jūra

Paskelbti ir apdovanoti Dangės upėje vykusių „Drakonų“ valčių lenktynių nugalėtojai, kurie varžėsi dėl Uosto direkcijos taurės. Klaipėdos jūrų uosto direkcija šias azartiškas, gerų emocijų nestokojančias lenktynes surengė jau dešimtą kartą.

Organizatorių nuotr.

Jubiliejinėse lenktynėse nepralenkiama buvo komanda „Kogas“, kuriai įteikta pirmosios vietos taurė. Ji pusės kilometro atstumą įveikė per 2.26 min. Antrąją vietą iškovojo Vakarų laivų gamyklos komanda, o garbinga trečiąja vieta pasidalijo vienodai atstumą įveikusios „Novikonto“ ir „Arijaus“ komandos.

„Pirmiausiai sveikinu komandas nugalėtojas, kurios iškovojo Uosto direkcijos taures. Taip pat noriu pasveikinti visus šių lenktynių dalyvius, kurie čia dalyvaudami, irkluodami, demonstruodami savo ištvermę taip pat yra nugalėtojai. Džiaugiuosi, kad tokios valčių lenktynės vyksta jau dešimtą kartą ir yra Jūros šventę puošiantis renginys“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Organizatorių nuotr.

Anot A. Latako, kiekviena komanda turi savo plaukimo istoriją, kurią galėtų papasakoti. Pavyzdžiui, būta varžybų, kurių metu sulūžo net 16 irklų.

Šįkart lenktynėse dalyvavo 36 komandos. Pastaraisiais metais Uosto direkcijos organizuojamos „Drakonų“ valčių lenktynės išaugo į tarptautines, tačiau šiemet, dėl pasaulį užklupusio koronaviruso, komandų iš kitų valstybių neatvyko.

Uosto direkcijos organizuojamose varžybose gali dalyvauti visi norintys, dalyviai nėra skirstomi nei pagal amžių, nei pagal lytį, svarbu būti sulaukus pilnametystės. „Drakonų“ valčių varžybose negali dalyvauti profesionalūs irkluotojai.

 

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Verslas

Klaipėdos pramoninkams vadovaus Rimantas Juška 

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) ketvirtadienį vykusiame visuotiniame susirinkime išsirinko savo naują vadovybę. Martyno Vainoriaus nuotr. Dvi kadencijas – ketverius metus ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Margutis milžinas - jau ant šiaurinio molo

Praėjusiais metais klaipėdiečius ir miesto svečius nustebinęs margutis milžinas vėl užridentas ant šiaurinio molo Melnragėje. Trijų metrų aukščio ir pusantro ...
2024-03-22
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Kanados ambasadorė susipažino su uostu

Praėjusių metų liepą pareigas pradėjusi eiti Kanados ambasadorė Lietuvai Jeanette Eileen Sautner antradienį atvyko į Klaipėdą iš arčiau susipažinti su ...
2024-03-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This