P0

Uostas ir jūra

Apdovanotos greičiausios „drakonų“ valčių komandoms

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-26


Paskelbti ir apdovanoti Dangės upėje vykusių „Drakonų“ valčių lenktynių nugalėtojai, kurie varžėsi dėl Uosto direkcijos taurės. Klaipėdos jūrų uosto direkcija šias azartiškas, gerų emocijų nestokojančias lenktynes surengė jau dešimtą kartą.

Organizatorių nuotr.

Jubiliejinėse lenktynėse nepralenkiama buvo komanda „Kogas“, kuriai įteikta pirmosios vietos taurė. Ji pusės kilometro atstumą įveikė per 2.26 min. Antrąją vietą iškovojo Vakarų laivų gamyklos komanda, o garbinga trečiąja vieta pasidalijo vienodai atstumą įveikusios „Novikonto“ ir „Arijaus“ komandos.

„Pirmiausiai sveikinu komandas nugalėtojas, kurios iškovojo Uosto direkcijos taures. Taip pat noriu pasveikinti visus šių lenktynių dalyvius, kurie čia dalyvaudami, irkluodami, demonstruodami savo ištvermę taip pat yra nugalėtojai. Džiaugiuosi, kad tokios valčių lenktynės vyksta jau dešimtą kartą ir yra Jūros šventę puošiantis renginys“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Organizatorių nuotr.

Anot A. Latako, kiekviena komanda turi savo plaukimo istoriją, kurią galėtų papasakoti. Pavyzdžiui, būta varžybų, kurių metu sulūžo net 16 irklų.

Šįkart lenktynėse dalyvavo 36 komandos. Pastaraisiais metais Uosto direkcijos organizuojamos „Drakonų“ valčių lenktynės išaugo į tarptautines, tačiau šiemet, dėl pasaulį užklupusio koronaviruso, komandų iš kitų valstybių neatvyko.

Uosto direkcijos organizuojamose varžybose gali dalyvauti visi norintys, dalyviai nėra skirstomi nei pagal amžių, nei pagal lytį, svarbu būti sulaukus pilnametystės. „Drakonų“ valčių varžybose negali dalyvauti profesionalūs irkluotojai.

 


  2020-07-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt