P0

Kriminalai ir nelaimės

Policija: Jūros šventė praėjo ramiai (papildyta) (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-07-27


Pasibaigusi Jūros šventė policijos pareigūnams didesnių problemų nesukėlė, praėjo gana ramiai ir be incidentų.

Taip teigė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Andromeda Grauslienė. Jos duomenimis, per savaitgalį uostamiestyje pradėtas  20 ikiteisminių tyrimų skaičius yra įprastas ir nešventiniams savaitgaliams.

Pareigūnės šventės metu daug darbo neturėjo. „Fotopolio” nuotr.

„Iš jų kol kas tik vienas tyrimas pradėtas dėl vagystės Jūros šventės zonoje – sekmadienį pranešta, kad Tiltų gatvėje naktį pavogtas prekybinis lauko skėtis, kurio vertė – 200 eurų. Keletas tyrimų Klaipėdos mieste praėjusį savaitgalį pradėta dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, tačiau šie pažeidimai fiksuoti ne Jūros šventės zonoje, o Kairių gatvėje vykusiame muzikos festivalyje”, – komentavo policijos atstovė.

Jos teigimu, iki pirmadienio ryto pareigūnai nebuvo gavę pranešimų ir apie sisteminius švenčių nusikaltimus – kišenvagystes ar viešosios tvarkos pažeidimus, tačiau, pasak A. Grauslienės, informacija apie tokio pobūdžio pažeidimus paprastai pareigūnus pasiekia dar visą savaitę po renginio.

„Kai kurie piliečiai praranda asmeninius daiktus dėl neatsargumo ar padauginę svaigiųjų gėrimų, tad, jų pasigedę, į policiją kreipiasi vėliau”, – teigė Komunikacijos skyriaus vadovė.

Kartu ji informavo, jog dėl galimo izoliacijos nesilaikymo buvo pranešta apie vieną šeimą Klaipėdos rajone, tačiau apie tokio pobūdžio pažeidimus Jūros šventės metu kol kas pranešimų negauta.

Nors klaipėdiečiai piktinosi dėl eismui uždarytos Pilies gatvės kilusiomis iki šiol nematytomis spūstimis miesto gatvėse, skaudžių eismo įvykių Kelių policijos pareigūnai šventės metu nefiksavo.

Nustatyti tik du alkoholio padauginę jauni vyrai, bet ir tie patys automobilius vairavo ne miesto centre. Tiesa, abu jie neturėjo teisės tai daryti.

Sekmadienį, liepos 26 d., apie 10 val. Kairių gatvėje 17 metų teisės vairuoti neturinčiam, bet automobiliu „Toyota“ važiavusiam vaikinui nustatytas 0,64 prom. neblaivumas.

Dar vienas neblaivus vairuotojas pareigūnams įkliuvo ankstų šeštadienio rytą: prie Vilniaus plento ir Pramonės gatvių sankryžos automobilį „Mitsubishi“ vairavusiam 20- mečiui nustatytas 0,83 prom. girtumas. Vaikinas irgi nebuvo įgijęs teisės vairuoti, automobilis nebuvo apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu ir jam neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Po pietų išplintame policijos pranešime spaudai Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas nuoširdžiai dėkoja viešąją tvarką šventėje užtikrinusiems pareigūnams, kurie, pasak pranešimo, sutelktomis pajėgomis puikiai susitvarkė su netradicinio, tikslių renginių vietų ir laiko neskelbusio šventės scenarijaus keltais iššūkiais.

Skelbiama, jog policijai savaitgalį talkino Karo policijos, Lietuvos šaulių sąjungos atstovai bei policijos rėmėjai.


  2020-07-27

  Vienas komentaras apie “Policija: Jūros šventė praėjo ramiai (papildyta)”

  1. AvatarKlaipedietis (IP: 195.14.178.54)

   Teko stebėti ir matyti kaip Šauliai su Policija budėjo, Ačiū Jums Šauliai !!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt