P0

Regionas

Amerikietiškos technikos gerbėjai kviečiami į sąskrydį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-28


Kaip ir kasmet, šių metų liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Palangoje itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – pajūryje vyks jau 13-asis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2020“.

2018 m liepą amerikietiškų automobilių paroda vyko ir Klaipėdoje. Palmiros Mart nuotr.

Beje, šiemet amerikietiška technika savo išskirtinumu ir galingų variklių gausmu džiugins ne tik Palangos, bet ir Šventosios gyventojus bei svečius. Jau penktadienį, liepos 31 d., nuo 16 iki 18 val. amerikietiškos technikos paroda šventojiškių dėmesio lauks Jūros gatvėje.

Daugiausiai žiūrovų „American Spirit“ neabejotinai sulauks pagrindinę renginio dieną – šeštadienį, rugpjūčio 1 d. Amerikietiška technika apie 150 automobilių ir tiek pat motociklų vidurdienį bus išrikiuota Žiemos stadione (Vytauto g. 16, Palanga). Čia vyks įvairios atrakcijos, bus renkami geriausi automobiliai ir motociklai.

Išskirtinio dėmesio vertos technikos sąskrydyje nestigs – žiūrovai galės pasigrožėti 1928 m. gamybos „Ford Model A“, 1933 m. laidos „Plymouth Speciale“, išskirtinio dizaino 1951 m. gamybos „Studebaker Champion“. Sudominti turėtų ir „Lowrider“ automobiliai, skirti šliaužti bei šokinėti: 1984 m. gamybos „Chevrolet Monte Carlo“ pradėjęs savo pasirodymą sukviečia smalsuolių būrį. Šiais metais motociklų mėgėjai galės pasimėgauti daugiau kaip 150  „Harley Davidson“ motociklų būriu. Akį džiugins ne tik klasikiniai automobiliai, bet ir nauji, galingi, šiuolaikiški.

Atėjusieji pasigrožėti amerikietiška technika kviečiami stebėti mechanikų varžybas, konkursą „Aš ir mano automobilis“ bei kitas pramogas.

Sąskrydžio metu bus renkami geriausi, įdomiausi, išskirtiniausi automobiliai.

Renginio metu nebus pamiršti ir mažieji – jų lauks pripučiama pilis bei įvairūs skanėstai.

Sąskrydžio organizatoriai pabrėžia, jog reginio zona yra draugiška augintiniams.

Žiūrovų labiausiai laukiama renginio dalis neabejotinai yra didysis dalyvių paradas Palangos gatvėmis. Amerikietiška technika į Palangos gatves išriedės 16.30 val. – Didžiojo kruizo metu automobiliai ir motociklai ratą suks šiuo maršrutu: Vytauto g.,  S. Dariaus ir S. Girėno g., Plytų g.,  Ganyklų g., Druskininkų g., Vytauto g., J. Basanavičiaus g., Birutės al., Kęstučio g. – Vytauto g.  ir grįš  į Žiemos stadioną, esantį Vytauto gatvėje.


  2020-07-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt