P0

Regionas

Nidoje vyksiančiame paplūdimio teniso turnyre pasirodys pasaulinės žvaigždės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-29


Pirmasis rugpjūčio savaitgalis Nidoje svečiams žada daugybę pramogų – legendiniai Nida Jazz, Regata ir Neodenta Nida Beach Tennis Cup varžybos, pritraukusios teniso pasaulio žvaigždes.

Pasaulinė paplūdimio teniso žvaigždė Gerard Rodriguez (Ispanija), savo karjeroje pelnęs 9 pasaulio raketės titulą, bei mūsų kaimynas iš Latvijos Maksimilians Niklass Andersons jau penktadienį parodomųjų varžybų metu stos prieš jungtinę Lietuvos komandą.

Turnyro organizatoriai visus paplūdimio teniso mėgėjus kviečia dalyvauti ir primena, kad Neodenta Nida Beach Tennis Cup turnyras skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Pranešime žiniasklaidai skelbiama, kad ypatingoje Lietuvos vietoje vyksiantis turnyras pasižymės ne tik prizų gausa, įspūdžiais ir žavinga atmosfera, bet ir vakarėliu jam pasibaigus.

Šiauriniame paplūdimyje, pasibaigus turnyrui, pasirodys didžiuosiuose šalies miestuose spėjęs pasižymėti atlikėjas – Bryan Kessler, kuris ir šį savaitgalį ketina tai padaryti, sudrebindamas Kupolo skliautus, o prasidėjus vakarėliui, už muzikos grotuvų stos garsusis DJ Curses.


2020-07-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt