P0

Verslas

Planiniam remontui stabdoma „Fortum Klaipėda“ termofikacinė jėgainė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-31


Nuo rugpjūčio 9 dienos planiniam įrenginių remontui stabdoma Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi UAB „Fortum Klaipėda“ termofikacinė jėgainė.

Pranešama, kad tą dieną apie 22 val. bus nutraukiamas šilumos energijos tiekimas į Klaipėdos miesto centralizuoto šildymo tinklą. Numatoma, kad remonto darbai užtruks apie tris savaites.

Planinio sustojimo metu valomi, inspektuojami ir remontuojami jėgainėje esantys įrenginiai. Taip pat atliekami patobulinimai bei investiciniai projektai jėgainės efektyvumui didinti.

Jėgainės stabdymo darbai atliekami keliais etapais, kurių metu sustabdomi ir ataušinami turbina ir generatorius, katilas, dūmų valymo įrenginys bei pagalbiniai įrenginiai (siurbliai, vamzdynai, indai ir kt.).

UAB „Fortum Klaipėda“ termofikacinė jėgainė planiniam remontui yra stabdoma kasmet.

Informacija

„Fortum“ yra Europos energetikos įmonė, veikianti daugiau kaip 40 šalių. Savo klientams ji tiekia elektrą, dujas, šilumą ir šaltį, taip pat išmaniuosius sprendimus, didinančius išteklių vartojimo efektyvumą. Kartu su dukterine įmone „Uniper“ ji yra trečia pagal dydį elektros energijos be CO2 gamintoja Europoje. Įmonėje dirba 19000 profesionalų, o jos apyvarta siekia 69 mlrd. eurų. „Fortum“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Helsinkio vertybinių popierių biržoje, o „Uniper“ akcijos – Frankfurto vertybinių popierių biržoje.

„Fortum“ Lietuvoje priklauso UAB „Fortum Heat Lietuva“, kuri valdo įmones UAB „Fortum Klaipėda“ (95%), UAB „Fortum Joniškio energija“ (66,2%) ir UAB „Fortum Švenčionių energija“ (50%). Taip pat įmonei priklauso 19,64% AB „Klaipėdos energija“ akcijų ir 49% UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ akcijų.


  2020-07-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt