P0

Koronavirusas

Pareigūnai gąsdina baudomis (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-03


Klaipėdos apskrities policija primena, kad nuo rugpjūčio 1 d. dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – veido kaukes, respiratorius, ar kitas – viešajame transporte, prekybos centruose, parduotuvėse, paslaugų ir pramogų vietose, kitose viešose uždarose patalpose yra privaloma. Išimtys numatomos tik vaikams iki 6 metų, arba, kai dėvint kaukę paslaugos suteikti neįmanoma.

Policijos pranešime teigiama, jog pareigūnai atidžiai stebi, ar žmonės laikosi reikalavimų dėvėti kaukes ir primena, kad už šių reikalavimų nevykdymą gresia didelės baudos – fiziniams asmenims – nuo 500 iki 1500 eurų, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims bauda gali siekti nuo 1500 iki 6000 eurų.


2020-08-03

Vienas komentaras apie “Pareigūnai gąsdina baudomis”

  1. Taip kad mužikai, laižykit ponui subinę, kitaip tijūnas nučaižys botagu jus… Net neabejoju kad daugumas jūsų kvailių ir bailių kaip iš dresuoti šunys ne tik kaukes, bet ir dujokaukes užsidės, pasiskiepys ir čipą įsisiūs, savo maršrutą prasineš ir namuose įsikalins, o poto tokį poną plikį su gerai nulaižyta subine, katras pats per spaudos konferenciją, tebesamą YouTube video įraše sakė jog jokių kaukių pirkt nereikia, nes jų apskritai nereikia, jos sveikam niekuo nepadeda, tik kenkia ir rankų alkoholiu dezinfekuotis nereikia, jokių papildomų dezinfekatorių vaistinėse pirkt nereikia, užtenka plauti jas kaip ir anksčiau muilu, o poto matyt gavęs iš Korona propagandistų kyšį kitą plokštelę jau kartu su kauke net pats užsidėjęs yra ir kitai kadencijai turbūt išsirinks…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt