P0

Koronavirusas

Lietuvoje – 17 naujų koronaviruso atvejų, Klaipėdoje – nė vieno (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-04


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad per pirmadienį Lietuvoje patvirtinta 17 naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Iš jų nė vieno neregistruota Klaipėdoje.

Šeši atvejai registruoti Vilniaus apskrityje, po penkis – Panevėžio ir Kauno, dar vienas atvejis patvirtintas Šiaulių apskrityje.

Iš vakar patvirtintų atvejų du yra įvežtiniai – iš Vengrijos ir Jungtinės Karalystės.

Dėl turėtų kontaktų su patvirtintais COVID-19 atvejais užsikrėtė septyni žmonės. Kokiomis aplinkybėmis užsikrėtė dar aštuoni asmenys, nėra aišku.

Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2137 COVID-19 ligos atvejų, tebeserga 397 asmenys, iš jų Klaipėdoje – devyni; 1647 – pasveiko, 437 žmonės yra izoliacijoje.

Šią savaitę, nuo rugpjūčio 3 d. iki rugpjūčio 9 d., Molėtų, Šalčininkų, Kėdainių, Ignalinos, Vilniaus, Prienų, Klaipėdos ir Kauno rajonų, Vilniaus, Kauno ir Panevėžio miestų gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso infekcijos. Šiose 11-oje savivaldybių fiksuojamas didesnis sergamumas COVID-19 liga negu kitose Lietuvos savivaldybėse.


2020-08-04

2 komentarai “Lietuvoje – 17 naujų koronaviruso atvejų, Klaipėdoje – nė vieno”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt