P0

Sveikata

Mokinių sveikatos patikrinimui laiko turi pakakti (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-04


Klaipėdos miesto savivaldybė primena, kad iki mokslo metų pradžios profilaktiškai sveikatą turi pasitikrinti tik tie mokiniai, kurie pereina mokytis į kitą mokyklą, taip pat darželius naujai pradėsiantys lankyti vaikai.

Visi kiti, kurie ugdymą tęsia toje pačioje mokykloje ar darželyje ir jų sveikatos būklė ypatingai nepasikeitė, laiko profilaktinėms sveikatos patikroms turi iki pat šių metų pabaigos.

Pasak Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko, savivaldybei pavaldžių pirminės sveikatos priežiūros centrų vadovai patikino, jog profilaktinės sveikatos patikros vyksta sklandžiai. Kartu jis ragino neatidėti profilaktinių patikrinimų gruodžio pabaigai – tiek dėl artėjančių švenčių, tiek, anot V. Grubliausko, „ir dėl sunkiai nuspėjamos antrosios COVID-19 bangos“.

Turimų sveikatos pažymėjimų galiojimo terminą iki metų pabaigos Sveikatos apsaugos ministerija pratęsė atsižvelgdama į tai, kad karantino metu buvo sustabdytas profilaktinių sveikatos patikrinimo paslaugų teikimas, o atnaujinus šių paslaugų teikimą dėl infekcijų kontrolės reikalavimų gydymo įstaigos gali priimti mažesnį pacientų skaičių.


2020-08-04

Vienas komentaras apie “Mokinių sveikatos patikrinimui laiko turi pakakti”

  1. Grubliauskai, jei jau toks rūpestingas, turėtumėte žinoti, kad laiko nepakanka: vien norint patikrinti vaikui regėjimą, nemokamai (t.y. kai apmoka ligonių kasos) – pas gydytojus eilė patekti rugsėjį. Nori spėti – mokėk 50 eu. 2 vaikai – padėk 100 eu. Taip kad susikiškit savo priminimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt