P0

Regionas

Sveikatingumo stovykla vyresniems žmonėms

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-04


Šią savaitę Klaipėdos rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“ prasidėjo sveikatos stiprinimo stovykla vyresnio amžiaus žmonėms. Į stovyklą susirinko 26 aktyvūs senjorai.

Organizatorių nuotr.

Stovyklos programoje – rytmetinė mankšta, specialūs edukaciniai užsiėmimai, paskaitos, diskusijos, pratimai ir turiningas laisvalaikis.

Stovyklos užsiėmimus ves profesionalūs lektoriai, kurie, remdamiesi ne tik teorija, bet ir praktika, mokys senjorus sveikos gyvensenos.

Pasak organizatorių, šios stovyklos tikslas – kad po jos dalyviai į namus grįžtų įgiję ne tik teorinių, bet praktinių sveikatos stiprinimo žinių, pailsėję ir įkvėpti pasitikėjimo savimi.

Savaitei pasibaigus kiekvienas stovyklos dalyvis gebės pasigaminti sveikatai palankius, skanius patiekalus, įsivertinti savo ir savo šeimos mitybą.

Stovykloje daug dėmesio bus skiriama lėtinių ligų prevencijai, kraujotakos sutrikimams ir kitoms su vyresnio amžiaus žmonių sveikata susijusioms temoms.

Stovykla finansuojama Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“.


  2020-08-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt