P0

Kultūra

Vietoj gyvos – virtuali „Europiada”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-04


Tarptautinis „Europiados“ komitetas ir jo techninė grupė pristato jau rytoj, trečiadienį, startuojantį  projektą „Europiada 2020 – drauge virtualiai“. „Europiada“ virtualioje erdvėje vyks pirmą kartą.

Kasmetinį rugpjūčio 5-9 dienomis vykstantį tarptautinį folkloro renginį buvo numatyta organizuoti Klaipėdoje, tačiau kornaviruso pandemija pakaitė planus ir  vietoj gyvo festivalio organizatoriai nusprendė surengti nuotolinę virtualią „Europiadą”.

Šį projektą sudarys įprastinė 5 dienų programa – pasirodymai, paradas ir vakaronės.

Šimtai kolektyvų nuo Portugalijos iki Baltijos šalių, nuo Kipro iki Škotijos dalinsis savo kultūrine patirtimi ir draugystės akimirkomis bei kvies visus prisijungti ir šventę stebėti kartu.

Išsamią informaciją apie „Europiados” renginių transliaciją internetu rasite mūsų renginių rubrikoje „Šią savaitę Klaipėdoje”.


Kultūros straipsnių vidus

2020-08-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt