P0

Regionas

Aiškinsis, kas naktimis Karklėje vagia vandenį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-06


Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ skelbia pradedanti neplaninius patikrinimus Karklėje. Turima įtarimų, jog naktimis yra siurbiamas vanduo iš vandentiekio tinklų, dėl to kenčia Karklės gyventojai, liekantys be vandens.

„Pastebėjome, kad naktimis Karklėje išaugo vandens tiekimas. Pradėjome sekti informaciją ir nustatėme, kad net išjungus siurblius į Karklės vandentiekio tinklus buvo tiekiama apie 4 m³ /val. Skaičiuojame, kad per naktį iš tinklų buvo ištraukta ne mažiau nei 24 m³, o tai yra maždaug trečdalis per parą suvartojamo vandens kiekio Karklėje. Čia maždaug suvartojama apie 68 m³ per parą. Turime įtarimą, kad gyvenvietėje kažkas prijungia siurblius prie tinklų, kurie sugeba ištraukti vandenį iš mūsų įmonės rezervuarų“, – pranešime spaudai sako „Klaipėdos vandens“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Karklės gyventojams laikinai likus be vandens, AB „Klaipėdos vanduo“ gabeno vandenį į Karklės vandenvietės rezervuarą: per liepą papildomai atvežta 150 m³ vandens.

„Mūsų įmonė deda dideles pastangas, kad visi gyventojai būtų aprūpinti vandeniu, todėl dabar pradedame neplaninius patikrinimus ir tikimės nustatyti, kas Karklės gyvenvietę palieka be vandens“, – pažymi B. Jonikas.

Bendrovės atstovai prašo Karklės gyventojų būti pilietiškais ir pranešti, kas galbūt naktimis iš vandentiekio tinklų siurbia vandenį.

Karklės gyvenvietėje vandens trūkumas yra ilgametė problema. Gyvenvietėje požeminis sluoksnis – mažai vandeningas ir jo nebeužtenka dabartiniams žmonių poreikiams. „Klaipėdos vanduo“ planuoja, kad į Karklės gyvenvietę nepertraukiamai vanduo bus tiekiamas 2022 metais.

AB „Klaipėdos vanduo“ ragina gyventojus tausoti vandens išteklius, vartoti atsakingai ir taupiai, kiek įmanoma mažiau jo skirti laistymui.


  2020-08-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt