P0

Vasara

„Įdomiosios atostogos“ – Klaipėdoje su „Baltomis varnomis“ ir Vidu Bareikiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-06


Šį penktadienį, rugpjūčio 7 d., LRT televizijos edukacinis-pramoginis projektas vaikams „Įdomiosios atostogos“ keliauja į Klaipėdą. Nuo 13 val. tiesiogiai transliuojama laida klaipėdiečių ir miesto svečių lauks Kruizinių laivų terminale.

Ypač didelio populiarumo sulaukęs LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios pamokos“, pradėtas transliuoti karantino metu, į vasarą žengė atsinaujinęs. Ne tik pakeitęs pavadinimą, bet ir pradėjęs keliones per Lietuvą.

Projektas jau spėjo aplankyti Molėtus, Kauną, Alytų, Kėdainius ir Druskininkus, o šį penktadienį „Įdomiosios atostogos“ drauge su Vidu Bareikiu ir „Baltomis varnomis“ sveikinsis su uostamiesčiu.

Vaikų šį kartą lauks ypatingai smagi šokių pamoka su studijos „TENdance“ šokių mokyklos vadovu Dmitrijumi Popovu, muzikinės staigmenos, „Juodųjų ir baltųjų“ žaidimas ir, žinoma, jau tradicija tapusi LRT Prototo viktorina.


„Įdomiųjų atostogų“ kūrybinė komanda primena, kad laidos transliacija vyks lauke, todėl norintieji ją stebėti kviečiami, atsižvelgę į oro sąlygas, pasirūpinti tinkama apranga ir nepamiršti laikytis rekomenduojamo saugaus atstumo.

„Įdomiosios atostogos“ transliuojama tiesiogiai kiekvieną darbo dieną nuo 13 val. per LRT televiziją. Laidos įrašus galima pasižiūrėti ir LRT mediatekoje.


2020-08-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt