P0

Regionas

Klaipėdoje – naktinės „girdyklos”, Neringoje – girti dviratininkai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-06


Praėjusią savaitę Klaipėdos policijos Prevencijos skyriaus pareigūnai kartu su Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistais atliko kontrolinius pirkimus, tikrindami, kaip laikomasi alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų.

Pranešama, jog nustatyti trys administraciniai pažeidimai – naktinėje parduotuvėje, esančioje Vingio g., fiksuoti du pažeidimai, kai alkoholis parduotas draudžiamu laiku ir 20 metų neturinčiam asmeniui. Priestočio g. esančioje naktinėje parduotuvėje taip pat užfiksuotas atvejis, kai alkoholio buvo parduota 20 metų neturinčiam asmeniui. Dėl šių įvykių pradėtos administracinės bylos. Tikrinimo metu pareigūnai sulaikė ir vieną policijos ieškotą asmenį.

Palangos policijos pareigūnai liepą ir rugpjūtį rengė prevencines priemones dėl neblaivių ar apsvaigusių asmenų daromų teisės pažeidimų užkardymo. Per tris paryčiais kurorto J. Basanavičiaus gatvėje prie naktinių klubų ir pajūrio prieigose vykdytas priemones dėl alkoholinių gėrimų vartojimo arba neblaivaus asmens pasirodymo viešosiose vietose surašyta 14 administracinių nusižengimų protokolų.

Tuo metu Neringoje šią vasarą už tokį nusižengimą jau nubausta 11 asmenų. Pareigūnams Kuršių nerijoje įkliuvo ir 36 neblaivūs dviratininkai, 9 iš jų nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas.


2020-08-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt