P0

Regionas

Kviečia Jaunimo savaitė Palangoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-06


Rugpjūčio 12 d. Lietuvoje ir pasaulyje švenčiama Tarptautinė jaunimo diena, skirta atkreipti dėmesį į jaunų, 14-29 metų amžiaus žmonių poreikius, skatinti kartu spręsti jaunimui kylančias problemas ir siekti  jaunų žmonių įsitraukimo į visuomeninę veiklą.

Šia proga Palangoje visą savaitę organizuojami įvairūs renginiai ir iniciatyvos nuo patirtinio žygio miškais ir pajūriu iki seminarų apie socialinius tinklus ir darbą Palangoje bei atviros diskusijos su meru „Ar Palanga draugiška jaunimui?“

Jaunimo savaitė Palangoje pasitinka su šūkiu „Ką tu?“ ir atsakymu į klausimą „Ką jauni žmonės veikia Palangoje?“

Palangos savivaldybės gyventojai ir svečiai kviečiami įsitraukti ir dalyvauti specialiuose jaunimo savaitės renginiuose bei išbandyti naujoves, vykstančias kurorte, pavyzdžiui, nueiti į nemokamą lauko treniruotę, filmą ar  koncertą, aplankyti tapybos ar fotografijų parodą, sudalyvauti festivalyje ir kt.

 


2020-08-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt