P0

Spyglys

Dušinės – ne tik Palangos centre*

Spyglys
2020-08-07


Kol Klaipėdos prokurorės ir Palangos miesto valdžia pluša, bandydami nesėkmingai iš centrinių kurorto kopų iškrapštyti vadinamąsias dušines, pavirtusias į modernų dviejų aukštų pastatą, ne ką mažesnį statinį kitame Palangos miesto gale aptiko Spyglys, besibastydamas po kurorto apylinkes.

Praktiškai jau pastatytas namas, įsikūręs už kažkada buvusio žymiojo „Lino”, patupdytas tiesiogine to žodžio prasme ant kopos.

Tiesa, kol kas jame jokių gyvybės ženklų nematyti. Čia lyg ir turėtų įsikurti kavinė ar restoranas. Informuoti palangiškiai Spygliui į ausį pašnibždėjo, jog esą su šiuo, kaip ir kitais panašiais statiniais kurorte – „vsio zakono”.

Gal ir nebloga vieta maitinimo įstaigai, mintija sau Spyglys, kuriam visgi antrasis aukštas kur kas labiau primena puikius būsimus gyvenamuosius apartamentus su vaizdu į jūrą nuo kopos viršūnės…

 *Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


2020-08-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt