P0

Mums rašo

Po Kintų muzikos festivalio skliautais – „Dainuojanti vasara”

Arūnas Marčauskas
2020-08-07


Jau antrą kartą Kintų muzikos festivalio kontekste vyko trijų profesionalių muzikančių vadovaujami meistriškumo kursai-stovykla „Dainuojanti vasara“.

Stovyklos „Dainuojanti vasara“ dalyviai (iš kairės): Edita ir šuo Mario (Klaipėda), Ignatij (Klaipėda-Vilnius), Erikas (Klaipėda), Auksė (Vokietija), Paulius (Klaipėda), Gabija (Vokietija – Klaipėda), Goda (Šilutė), Ugnė (Kaunas), Vesta (Klaipėda), Kamilė (Tauragė -Klaipėda), Aušrinė -Marija (Vilnius), Dominykas (Klaipėda), Giedrė (Klaipėda). Rasos Didaitės nuotr.

VšĮ „Kintai Arts“ rezidencijoje  nuo liepos 27 iki rugpjūčio 3 d. iš visos Lietuvos susirinkę moksleiviai, gimnazistai ir studentai sėmėsi vokalo ir sceninio meistriškumo žinių.

Visi 12 stovyklos dalyvių savo per savaitę įgytas žinias gausiai susirinkusiai publikai pademonstravo Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje vykusiame baigiamajame koncerte.

Kursus organizavo Rostoko (Vokietija) muzikos ir teatro akademijos docentė, vokalistė Auksė Marija Petroni, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto docentė, vokalistė Giedrė Zeicaitė ir vyr. koncertmeisterė Edita Zizaitė-Ambrozaitienė.

Baigiamojo koncerto dalyviams pilnoje Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje žiūrovai plojo atsistoję. Dariaus Šulco nuotr.

Ir stovyklos mokinai, ir jų tėveliai, ir organizatorės nuoširdžiai dėkoja Kintų muzikos festivalio sumanytojai, VšĮ „Kintai Arts direktorei Audrai Juodeškienei ir visai Kintų bendruomenei už puikia tradicija jau tampantį kūrybinį bendradarbiavimą, puoselėjant jaunuosius Lietuvos talentus.

Nesakykime: sudie! Sakykime – iki susitikimo kitų metų vasarą.


2020-08-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt