P0

Sveikata

Lūpų putlinimas: klaipėdietės renkasi šarmingą geidulingumą (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-08


„Russian Lips” technika pagal savo populiarumą ir išgaunamą efektą jau lenkia kitas iki šiol paklausias lūpų putlinimo metodikas, teigia klaipėdietė gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė.

Anot jos, lūpų putlinimas – tikras menas: puikiam rezultatui pasiekti būtina išmanyti moters veido anatomiją, tinkamai parinkti skirtingo klampumo hialurono rūgšties sertifikuotą užpildą ir teisingus injekcijų taškus.

Gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė

„Ką reikia daryti, kad po injekcinės procedūros atrodytume gražesnės nei dabar, geriausiai patars ne draugė ar internetas. Konsultacijos metu išsiaiškinama lūkesčius, nustatome lūpų tipą, ar yra matoma asimetrija. Mano tikslas, kad po injekcijų nepasikeistų veido proporcijos, o lūpos savo forma ir tūriu tik pridėtų dailiosios lyties atstovei elegancijos ir šarmingo geidulingumo“, – pranešime cituojama „Clinicus Klaipėda” gydytoja.

Lūpų putlinimo technikos skiriasi pagal išgaunamą formą, tūrį ir kontūro ryškumą.

Rusiškai: po injekcijų į Kupidono lanką (viršutinės lūpos dvigubas išlinkimas) ir palei kontūrą lūpos atrodo putlesnės, iškilesnės, bet ne atsikišusios. Teisingai parinktas projekcijos (atsikišimo) laipsnis padeda išsaugoti natūralumo efektą. Su mažiausiu 0,5-0,6 ml užpildų kiekiu proporcingas putlumas neišgaunamas – įmanoma sutvarkyti tik lūpų simetriją. Todėl įprastai reikia naudoti mažiausiai 1 ml injekcinio užpildo.

Paryžietiškai: injekcijos atliekamos kryžminiu – linijiniu būdu ties lūpų kontūru, neliečiant vidurio ir lūpų kampučių. Tokiu būdu išgaunama kaspinėlio” forma.

„Holivudas”: pasiekiamas natūraliai atrodančių putlių lūpų efektas, užpildais didinama apimtis, išryškinama viršutinės lūpos centre esantis Kupidono lankas.

„Angelo sparnai“: pagrindinis dėmesys skiriamas centrinei viršutinės lūpos daliai. Kupidono lankas prailginamas, o lūpų kampučiai – siaurinami.

„Pearlique“: atvirkštinė technika, kai injekcijos atliekamos į apatinę lūpą, vizualiai ji atrodys putlesnė nei viršutinė. Po procedūros veido bruožai suminkštėja.

„Mona Liza“: ši technika tinka tais atvejais, kai reikia pakelti nusileidusius lūpų kampučius. Užpildai įvedami palei kontūrą, šiek tiek galima jį peržengti.

Klasika: linijinė lūpų putlinimo technika naudojama siekiant paryškinti lūpų kontūrą ir padidinti lūpų apimtį.

Anot klinikos pranešimo, priklausomai nuo pasirinktos užpildo rūšies, lūpų kontūro korekcijos efektas išlieka nuo 6 iki 18 mėnesių.


2020-08-08

6 komentarai “Lūpų putlinimas: klaipėdietės renkasi šarmingą geidulingumą”

 1. Martynai Vainoriau, o tai prie užsakytų reklaminių straipsnių nebereikia nurodyt užsakymo numerio? Ar gal čia neužsakytas ir ne reklaminis straipsnis, kuris nereklamuoja konkrečios grožio klnikos paslaugų? O gal Bagdonai atsiskaito kaip nors natūra, ar gal paremia puslapį 100 € per mėnesį? Bet kuriuo atvėju, jei jau deklaruojame tokį atvirumą, kaip tai bandai daryti, tai vykdyk savo kalbas, o ne taikyk dvigubus standartus!
  Jei turi bent kokių ryšių su kažkokiu konkrečiu verslu ir rašai tą verslą šlovinančius straipsnius, tai malonėk tai straipsnio pradžio ar pabaigoje nurodyti, o jei jau laikaisi didelio atvirumo standartų – nurodyk tai pavadinime!

  • Drąsusis anonime. Mes įdedam visus Klaipėdos ar Vakarų Lietuvos verslo pranešimus, kuriuose jie dalinasi naujienomis, tendecijomis ir pan. NEMOKAMAI. Suprantu, kad pripratusiam prie kitokios žiniasklaidos sunku tai suvokti. Nei Bagdonai, nei Clinicus Klaipėda nėra mūsų rėmėjai. Bet gal kada ryšis. Rems ar nerems, vis tiek ir toliau skelbsime jų pranešimus, kaip ir visų kitų mūsų krašto verslų. Pakartosiu n-tąjį kartą – ateikite su asmeniu ar įmone, kuri už pinigus įsidėjo publikaciją AK (išskyrus politinę reklamą) ir talpsit jos savininkais.

 2. Atėjo moteris juodis rūbais:
  Dirbtiniais dantimis ir krūtimis,
  Lūpomis ir nagais.
  Atėjo padirbta
  Lyg nuo tekinimo staklių.
  Bet laisva ir laiminga
  Kaip psichoneurologinio dispanserio klientė
  Išleista pasivaikščioti
  Už gerą elgesį.

  • Nieko sau, čepas ne tik romanus, dar ir poemas rašo. Jo romanų neskaičiau, labai stori, bet eilėraštis tai geras, gal tos kvailos žąsys perskaitys. Gal ir supras?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt