P0

Fotoreportažai, Sportas

Stadione – neįgaliųjų sporto šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-08


Šeštadienį į Klaipėdos centrinį stadioną iš įvairių Lietuvos miestų susirinko neįgalieji, atvykę į jau trečią kartą surengtą žmonių su negalia vasaros sporto festivalį.

Iš viso čia jėgas jie, lydintys asmenys bei savanoriai gali išmėginti 17 skirtingų sporto šakų varžybų – ir individualių, ir komandinių.

Dalyvavimas festivalyje yra nemokamas, visų užsiregistravusių ir bent vieną rungtį išbandžiusių dalyvių laukia atminimo medaliai, ne mažiau kaip penkias rungtis (pasirinktinai) įveikę dalyviai apdovanojami specialiais prizais. Komandinėse ir individualiose varžybose kovojama dėl nugalėtojų taurių.

Dalyviai galėjo sudalyvauti ir konkurse nusifotografuojant prie foto sienelės ir įkeliant nuotrauką į savo „Facebook” paskyrą su specialia žyma.

Martyno Vainoriaus nuotr.2020-08-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt