P0

Transportas

Klaipėdos elektriniams autobusams atsivers Europos rinka (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-10


Elektrinių autobusų rinkos pionierius Jean-Luc Deflandre paskirtas elektrinius autobusus „Dancer“ gaminančios klaipėdietiškos „Vėjo projektų“ įmonių grupės komercijos direktoriumi. Jis sieks padėti Europos viešojo transporto operatoriams dirbti efektyviau pasitelkiant Lietuvoje sukurtas elektrinių autobusų inovacijas.

„Pagrindinis mano tikslas yra padėti Europos viešojo transporto operatoriams dirbti efektyviau pasitelkiant Lietuvoje sukurtas elektrinių autobusų inovacijas. Visų pirma – inovatyvias autobusų veiklos nuomos paslaugas, kurių kaina galime konkuruoti su taršiais iškastinį kurą deginančiais autobusais. Visų antra – išnaudoti techninius „Dancer“ pranašumus, tokius kaip mažiausias svoris ir sparčiausias baterijų įkrovimas“, –  pranešime žiniasklaidai pažymi J.L. Deflandre.

Pirmuosius du elektrinius autobusus „Dancer“ yra įsigijęs Klaipėdos autobusų parkas (KLAP). Juos gaminanti bendrovė „Vėjo projektai“ su KLAP yra pasirašiusi ketinimų protokolus dėl dar 10 „Dancer” autobusų įsigijimo. Martyno Vainoriaus nuotr.

Kokybiškai naujas rinkoje autobusų veiklos nuomos paslaugas teikia „Vėjo projektų“ grupės įmonė „Dancer Mobility“, įsteigta kartu su Europos energijos efektyvumo fondu. Jos apima autobusų veiklos nuomą kartu su pilnu aptarnavimu, įkrovos infrastruktūra ir atsinaujinančios energijos tiekimu. „Dancer Mobility“ Europos transporto operatoriams pradeda siūlyti įsigyti lietuviškus autobusus „Dancer“ be pradinio kapitalo, kartu su visomis įmanomomis aptarnavimo paslaugomis, mokant tik už nuvažiuotus kilometrus.

Pirmuosius du elektrinius autobusus „Dancer“ yra įsigijęs Klaipėdos autobusų parkas (KLAP). Juos gaminanti bendrovė „Vėjo projektai“ su KLAP yra pasirašiusi ketinimų protokolus dėl dar 10 „Dancer” autobusų įsigijimo. Taip pat ketinimų protokolai dėl lietuviškų autobusų bandymų pasirašyti su Vilniaus miesto savivaldybe ir keliais didžiaisiais Europos transporto operatoriais.


  2020-08-10

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos elektriniams autobusams atsivers Europos rinka”

  1. AvatarEglė (IP: 78.57.193.166)

   PAGARBA klaipėdiečiams kūrėjams. Sėkmės jums, sėkmės jums. Garsinkite Klaipėdos ir Lietuvos vardą.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt