P0

Regionas

Laivų techninės apžiūros naujovės Klaipėdos regione

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-10


Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) sudarė rugsėjo mėn. techninių apžiūrų pramoginiams ir asmeniniams laivams grafiką.

Į techninės apžiūros atlikimo grafike nurodytas vietas numatytu laiku bus vykstama tik tuo atveju, jei bus pageidaujančiųjų atlikti techninę apžiūrą. Pageidavimą dėl techninės apžiūros atlikimo galima išreikšti internetu, pateikus nustatytos formos prašymą.

Palmiros Mart nuotr.

Laivo techninės apžiūros laiko rezervacija baigiama likus 2 (dviem) darbo dienoms iki grafike nurodytos datos arba viršijus maksimalų galimų atlikti techninių apžiūrų skaičių.

Informuojama apie kelias naujoves Klaipėdos regione:

  • Smeltalės upelyje (Senosios Smiltelės g. 2) ir Kuršių mariose (Žvejų g. 24) pramoginių ir asmeninių laivų techninės apžiūros bus atliekamos tik ant vandens;
  • LTSA stacionariajame transporto priemonių kontrolės poste Dirvupių kaime, Klaipėdos rajone (prie kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda (302 km). techninės apžiūros bus atliekamos atvežtiems laivams.
  • Nuo birželio mėnesio pramoginių ir asmeninių laivų techninės apžiūros nebebus atliekamos Šilutėje. Techninių apžiūrų atlikimo vieta perkeliama į Uostadvarį ir Rusnę.

Dėl COVID-19 pandemijos atvykstantiems į technines apžiūras rekomenduojama laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų:

  • dėvėti apsaugines priemones (respiratorius / veido kaukė, vienkartinės pirštinės);
  • nesiburti didesnėmis nei 5 žmonių grupėmis;
  • išlaikyti saugų, iki 1 metro atstumą.

Asmenų, kurie privalo būti izoliacijoje ar jaučia į peršalimą panašius simptomus, prašoma į technines apžiūras nevykti.

Pramoginiams laivams, kurie yra techniškai tvarkingi ir turi visą privalomą aprūpinimo įrangą, tačiau techninės apžiūros galiojimo terminas yra pasibaigęs, karantino metu LTSA netaikys sankcijų už techninės apžiūros galiojančio dokumento neturėjimą iki liepos 1 d.


2020-08-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt