Pro langą iškritusį berniuką prižiūrėjo girtas vyras

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu
Avatar photoPalmira Martinkienė
2020-08-10

Policija pranešė, kad šeštadienio vakarą, apie 20.35 val., Klaipėdoje pro 4 aukšto langą iškrito pusantrų metų berniukas. Laimingo atsitiktinumo dėka vaiką sugavo įvykį pamatę pro šalį ėję praeiviai, todėl jis liko gyvas.

Kodėl mažas vaikas buvo paliktas su girtu jaunu vyru vienas, šiuo metu aiškinasi ir policija, ir vaikų teisių specialistai.

1,5 metų berniukas šeštadienį paguldytas į Klaipėdos vaikų ligoninę. Martyno Vainoriaus nuotr.

Po įvykio mažametis buvo paguldytas į Klaipėdos vaikų ligoninę. Jos atstovai informacijos apie vaiko būklę neteikia.

Vyriausiasis gydytojas, pasak jo sekretorės, po atostogų yra labai užsiėmęs, o Reanimacijos skyriaus telefonu atsiliepęs medikas sakė esą į jų skyrių berniukas patekęs nebuvo, nors apie tokį faktą jis teigė girdėjęs.

Policija pranešė dėl įvykio apklaususi 28 metų vyrą, kuris buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio – jam nustatytas sunkus 3,05 prom. girtumas.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Grauslienės, tuo metu, kaip vaikas iškrito pro langą, daugiau suaugusiųjų namuose nebuvo. Nelaimė nutiko viename iš Bandužių g. daugiabučių.

Tuo metu Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Indrė Kryžiūtė patvirtino, jog šeima tarnybai iki šiol žinoma nebuvo

„Vaikutis vis dar yra gydymo įstaigoje, kiek mes šiuo metu turim informacijos, o skyrius aiškinasi aplinkybes. Siekiame įvertinti, ar tai nelaimingas atsitikimas, ar įvykęs dėl galimos vaiko nepriežiūros”, – sakė I. Kryžiūtė.

Jos teigimu, tarnyba sprendimų dėl šio įvykio priėmusi dar nėra, oficialios informacijos iš gydymo įstaigos irgi pirmadienį dar nebuvo gavusi. Tuoj po įvykio, pasak skyriaus vedėjos, skyriaus budėtojus medikai tik trumpai informavo, „kad vaikas yra gyvas ir sąmoningas”.

Policija pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl vaiko palikimo be priežiūros.

Tuo metu policijos departamentas skelbia, jog Kaune sekmadienį pro buto langą iškrito ir mirtinai susižalojo 6 metų vaikas.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Partrenkė paspirtukininką

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Gruslienės, ketvirtadienį, apie 9 val., Klaipėdoje, Smiltelės-Simonaitytės g. sankryžoje, automobilis „KIA” sukdamas ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Klaipėdoje nušautas vyras, nusišovė ir žudikas

Žurnalistas Česlovas Kavarza socialinio tinklo paskyroje praneša, jog sekmadienio rytą Klaipėdoje, Varpų g., netoli Prano Mašioto progimnazijos nušautas 38 metų ...
2024-05-26
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Žvejybos uosto rajone degintos ir plėšytos trispalvės (atnaujinta)

Penktadienį vienoje aktyvioje socialinio tinklo grupėje pasirodė pranešimų apie tai, jog Klaipėdoje, Žvejybos uosto rajone, keliose vietose rasta sudegintų bei ...
2024-03-08
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This