P0

Verslas

Spręsti kvapų klausimus „Grigeo Klaipėda“ kviečia „racionalia diskusija” (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-10


Reaguodama į Klaipėdos gyventojų skundus dėl mieste suaktyvėjusių kvapų, „Grigeo Klaipėda“ kviečia bendruomenės atstovus į susitikimą. Jo metu bus aptartos įmonės pasitelktos naujos kvapų mažinimo priemonės, planai bei atsakyta į kitus aktualius klausimus.

„Kvapų situacija Klaipėdoje yra ilgametė ir kompleksinė problema, tad miestiečių aktyvumas ir noras ją spręsti yra tikrai suprantamas ir sveikintinas. Kaip ir sakėme anksčiau – esame pasiruošę pristatyti planus ir atsakyti į klausimus, susijusius su „Grigeo Klaipėda“ įmonės veikla, todėl kviečiame bendruomenės atstovus prie apvalaus stalo racionaliai diskusijai, siekiant aptarti galimus sprendimus ir rasti abi puses tenkinantį kompromisą“, – pranešime žiniasklaidai sako „Grigeo Klaipėda“ vadovas Tomas Eikinas.

Jo teigimu, įmonė jau ėmėsi naujų priemonių kvapų problemai spręsti. Viena iš jų – praėjusią savaitę Nemuno g. 2 pradėtas naudoti papildomas kvapų neutralizavimo įrenginys.

„Rugpjūčio 5d. pradėjome naudoti „AirBorn“ sistemą, kuria purškiant probiotikus, sukuriama dulksnos uždanga, neutralizuojanti ne tik išsiskiriančius kvapus, bet ir jų sukėlėjus. Pirminius kvapų sumažėjimo rezultatus Klaipėdos gyventojai  jau turėjo pajusti – pagerėjusi situacija Birutės, Minijos gatvėse“, – sako T. Eikinas.

Taip pat „Grigeo Klaipėda“ vadovas informavo apie prieš savaitę pasirašytą sutartį dėl Dumpiuose esančio komposto išvežimo.

„Jau atlikome komposto transportavimui reikalingus kelio remonto darbus, tad šiandien pradedama vežti pirmoji komposto partija. Iš viso antram panaudojimui bus išvežta daugiau kaip 30 000 tonų komposto“, – teigia „Grigeo Klaipėda“ vadovas.

Susitikimas su Klaipėdos miesto bendruomenių atstovais įvyks rugpjūčio 13 dieną „Grigeo Klaipėda“ bendrovėje adresu Nemuno g. 2, Klaipėdoje. Susitikimo metu planuojama pristatyti įmonės veiklos procesus, nuotekų taršos mažinimo bei kovos su kvapais sprendimus bei aptarti tvaresnės „Grigeo Klaipėda“ kaimynystės mieste strategiją.


  2020-08-10

  6 komentarai “Spręsti kvapų klausimus „Grigeo Klaipėda“ kviečia „racionalia diskusija””

  1. Kokia gali būti diskusija su Grigeo vadovu, jeigu dar nėra atlyginta žala padaryta gamtai, manau pirma prisipažinkite ir atlyginkite žala padarytai gamtai, o ne toliau garsiai kalbėkite, kad nieko nežinojote.

  2. Grigeo, apie kokią diskusiją galima kalbėti kai tiek metų miestiečiai buvo nachališkai nuodijami ir tai slepiama…Tegu įmonės savininkai prisiima piniges atsakomybes prieš miestą ir tegu baigia mus nuodyti, o tam kad atlyginti daugelio metų miestiečių sveikatos žalojimą tegu juos įpareigoja per 1 metus į miestiečių gerbūvį investuoti kokius 5-10 mln Eur pvz įrengti vaikų žaidimo ir rekreacijos aikšteles, parkus ir panašiai !!!

  3. Direktoriau, tu gal mažiau galvok, kad visi aplinkui tokie kvaili, jis matai įrangą naują naudoja, juk airbon sistemą turėjai jau seniai nusipirkęs, nes juk nuorindavai liniją kuri pastoviai smirdėdavo. O dabar matai pristatai tą patį daiktą kaip naujus vartus. Pirma liepi pilti daugiau chemijos, paskui sakai naudokime mažiau, nes šeštadienį mitingas, kad kvapas būtų mažesnis, tu man pasakyk ką nori čia apgauti?

  4. reikia o dirbti tą kas būtina. Dabar vėl galvoja kad suda pamals, sukviestiems žmonems niekus papilstys ir sau pliusa užsidės kad ,,visuomenei pristatyta”?

  5. Susitikimas su gyventojais nurodyta tik diena t.y. rugpjūčio 13 d. Gal AK galėtų padėti sužinoti ir kurią valandą…?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt