P0

Kultūra

Nemokamų vasaros džiazo koncertų ciklas: Kaunas – Klaipėda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-11


COVID 19 pandemijos metu XXVI Klaipėdos pilies džiazo festivalis ir XXX Kaunas jazz buvo priversti keisti festivalių datas dėl karantino.

Džiazo muzikantai dėl susiklosčiusios situacijos neteko savo pragyvenimo šaltinio, tad Klaipėdos pilies džiazo festivalis ir Kaunas jazz apjungė jėgas ir organizuoja bendrą vasaros koncertų ciklą „SUMMER Highway to jazz“, taip suteikdami galimybę Kauno ir Klaipėdos džiazo muzikantams parodyti savo talentą ir patirtį nemokamuose koncertuose išsiilgusiai džiazo publikai.

„Džiazas išgyveno karus, segregaciją, išgyvens ir pandemiją. Tik kartu surėmę pečius išgyvensime šį sunkų kultūrai laikotarpį. O džiazas – laisvės muzika, tai mus ir vienija. Tai bus puikus įvadinis džiazo greitkelis į pirmąjį rugsėjo savaitgalį įvyksiančius Klaipėdos ir Kauno džiazo festivalius” ,- pranešime žiniasklaidai sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė ir Kaunas Jazz meno vadovė Indrė Jučaitė – Sarneckienė.

Pirmasis vasaros koncertų ciklo renginys – jau trečiadienį, rugpjūčio 12 d., 19 val. „ Amberton” viešbučio 21 aukšto SKY terasoje.

Čia klausytojus džiugins Klaipėdos diksilendas MEMELAND.

Visi koncertai nemokami. Koncertų ciklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


  Kultūros straipsnių vidus

  2020-08-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt