P0

Kriminalai ir nelaimės

Prieš teismą stos brangių automobilių žibintų vagys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-11


Automobilių žibintų vagims nuo teisingumo išsisukti nepavyko – juos operatyviai sulaikė uostamiesčio pareigūnai, o byla jau parduota teismui.

Šių metų sausio mėnesį Gargžduose, išdaužus automobilio priekinių durelių stiklą ir atidarius variklio dangtį, iš automobilio „Volvo” pavogti priekiniai žibintai, žala tuokart įvertinta 300 eurų.

Analogiškos dvi vagystės įvykdytos ir Klaipėdoje – čia taip pat iš automobilių „Volvo” ilgapirščiai išlupo priekinius žibintus – vienu atveju savininkai patirtą žalą įvertino 1045 eurais, kitu patirta nuostolių net už 4250 eurų.

Pareigūnai netrukus sulaikė 25 metų kartą už vagystę jau teistą vyrą, galimai įvykdžiusį šiuos nusikaltimus.

Gegužę uostamiestyje, Turgaus g., nuo ilgapirščių nukentėjo ir prabangaus automobilio „Porsche” savininkas – čia taip pat pavogti abu priekiniai automobilio žibintai. Automobilio savininkas pareigūnams nurodė patyręs nuostolių už 5333 eurus, mat automobilis lupant žibintus buvęs dar ir apgadintas.

Pareigūnai operatyviai nustatė ir sulaikė 35 metų 15 kartų už vagystes, plėšimą ir kitus nusikaltimus teistą klaipėdietį.

Policija skelbia, jog ikiteisminį tyrimą dėl automobilių žibintų vagysčių ir svetimo turto sugadinimo atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, kurie abi bylas perdavė nagrinėti teismui.


  2020-08-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt