P0

Miestas

Karštas vanduo grįžta į pietinę Klaipėdą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-12


AB „Klaipėdos energija“ skelbia antradienį atlikusi šilumos trasų hidraulinius bandymus pietinėje Klaipėdos miesto dalyje ir trečiadienį popiet atnaujino šilumos tiekimą.

„Apibendrinant ką tik įvykdytus hidraulinius bandymus galime konstatuoti, kad magistraliniai tinklai yra be defektų, tik keliuose kvartaluose užfiksuoti nutekėjimai. Mūsų specialistai tikrina įtartinas vietas, ieško gedimų. Atnaujinome šilumos gamybą ir tiekimą, todėl didžiąją dalį pietinės Klaipėdos namų karštas vanduo pasieks jau šįvakar. O ten, kur aptikome smuklius defektus, turėtume susitvarkyti per ketvirtadienį“, – pranešime spaudai pažymi „Klaipėdos energijos“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas Arūnas Smaguris.

Skelbiama, jog jei kur nors bus aptikti didesni defektai ir prireiks daugiau laiko trasų sutvarkymui, tų namų gyventojai apie karšto vandens tiekimo atnaujinimą bus informuojami individualiai.

O iki ketvirtadienio vakaro nesulaukę karšto vandens klaipėdiečiai turėtų kreiptis į savo namo administratorių, bendrijos vadovą ar šildymo sistemų prižiūrėtojus. Kad karštas vanduo pasiektų gyventojų butus, namą aptarnaujantys specialistai turi atsukti įvadines sklendes.

Kas yra pastato administratorius ar šildymo sistemų prižiūrėtojas, galima sužinoti internete.


  2020-08-12

  Vienas komentaras apie “Karštas vanduo grįžta į pietinę Klaipėdą”

  1. AvatarMama (IP: 188.69.211.252)

   Mus tokius patikrinimus be nepatogumu padeda istverti elektrinis boileris gimus vaikuciui nusprendeme ji isirengti, nes silto vandens reikia nepertraukiamai kiekviena diena.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt