P0

Sportas

Savaitgalį Klaipėdoje – tradicinis tarptautinis rankinio turnyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-12


Šį savaitgalį Klaipėdos miesto rankinio klubas „Dragūnas“ kviečia sugrįžti į rankinio salę ir pasimėgauti rankinio kovomis tradiciniame tarptautiniame rankinio turnyre pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti.

Klaipėdos rankinio klubo “Dragūnas” archyvo nuotr.

Šiais metais vyks jubiliejinis, 20-asis, turnyras, kuriame dalyvaus net 8 komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Laukia išties intriguojančios kovos, nes aikštelėje susitiks Baltijos šalių rankinio čempionai ir prizininkai.

„Džiaugiamės, kad tokiu įdomiu ir nenuspėjamu laikotarpiu pavyko sukviesti stiprias komandas iš trijų šalių pasivaržyti tradiciniame turnyre, kuris yra puikus pasiruošimas naujam sezonui, ir tuo pačiu pagerbti nusipelniusią asmenybę“, – sakė „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Pulkininkas leitenantas R. Baltušis buvo vienas modernios Lietuvos kariuomenės kūrėjų, pirmasis Dragūnų bataliono vadas, už nuopelnus Lietuvai apdovanotas ne vienu valstybiniu ordinu ir medaliu. Šiemet liepą paminėtos 20-osios R. Baltušio mirimo metinės.

Šiais metais turnyre varžysis: Klaipėdos „Dragūnas“, Vilniaus VHC „Šviesa“, Alytaus „Varsa-Stronglasas“, Kauno „Granitas-Karys“, HK „Ogre“ (Latvija), Dobelės „Tenax“ (Latvija), HC „Tallinn“ (Estija), Polvos „Serviti“ (Estija).

Turnyras penktadienį bus tradiciškai atidarytas plk. ltn. R. Baltušio pagerbimu Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione.

Vėliau, nuo penktadienio popietės iki sekmadienio pavakarės, visi norintys kviečiami nemokamai stebėti visas turnyro rungtynes sporto salėje Taikos pr. 61A.

„Atvykstančios komandos tikrai aukšto lygio, tad bus daug gero rankinio. Komandos pasitikrins jėgas prieš naują sezoną. Mes taip pat patikrinsime savo jaunus žaidėjus. Labai kviečiame visus po labai ilgos pertraukos susitikti rankinio salėje. Suprantama, kad visi žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo ir dėvėti veido kaukes, kadangi norime, jog turnyras būtų ne tik įdomus, bet ir saugus“, – pabrėžė A. Juškėnas.

Beje, ilgasis rankinio savaitgalis tuo nesibaigs – pirmadienį Klaipėdoje vyks jau ketvirtasis vaikų ir jaunimo gatvės rankinio turnyras, kurį organizuoja Klaipėdos rankininkių klubas.

Turnyro programa
Rugpjūčio 14 d., penktadienis

14 val. A „Granitas-Karys“ – „Ogre“

15.50 val. A „Varsa-Stronglasas“ – „Tenax“

17.40 val. B „Serviti“ – „Šviesa“

19.30 val. B „Dragūnas“ – „Tallinn“

Rugpjūčio 15 d., šeštadienis

8.40 val. A „Granitas-Karys“ – „Tallinn“

10.20 val. A „Dragūnas“ – „Ogre“

12 val. B „Serviti“ – „Tenax“

13.40 val. B „Šviesa“ – „Varsa-Stronglasas“

15.20 val. A „Tallinn“ – „Ogre“

17 val. A „Dragūnas“ – „Granitas-Karys“

18.40 val. B „Serviti“ – „Varsa-Stronglasas“

20.20 val. B „Šviesa“ – „Tenax“

Rugpjūčio 16 d., sekmadienis

10 val. A4 – B4

11.50 val. A3 – B3

13.40 val. A2 – B2

15.30 val. A1 – B1

17.10 val. – turnyro uždarymas, laureatų apdovanojimas


2020-08-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt