P0

Švietimas

Klaipėdos universiteto studentams – galimybės saugos tarnyboje „Argus“ (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-13


Bendrovės „Argus“ generalinis direktorius Romualdas Jonaitis ketvirtadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universiteto (KU) rektoriumi prof. Artūru Razbadausku, – skelbiama pranešime žiniasklaidai. Iš partnerystės tikimasi, jog aukštosios mokyklos auklėtiniai lengviau galės atrasti sau tinkamiausią profesiją, o į darbo rinką įsilies jau turėdami būtinų praktinių įgūdžių.

Sutartį pasirašo KU rektorius A. Razbadauskas ir bendrovės “Argus” generalinis direktorius R. Jonaitis

„Universitete, ruošiant aukštos kvalifikacijos specialistus, labai svarbus verslo įmonių indėlis. Turime moderniausią mokymo ir tyrimų įrangą, kartu su studentais kuriame sudėtingas sistemas pramonės bei verslo įmonėms, todėl glaudus bendradarbiavimas yra būtinas. Jau nuo 2019 metų kartu su dar penkiais užsienio universitetais universitetas kuria pažangų ir ambicingą Europos universitetų aljansą „EU-CONEXUS“, kuris suvienija šešių universitetų pajėgas –  daugiau kaip 40 tūkst. studentų, beveik 5,5 tūkst. profesorių, 33 fakultetus, 61 tyrimų institutą, beveik 400 studijų programų. Tad rengdami studentus sudarome galimybę naudotis net 6-ių universitetų ištekliais bei gauti Europos universiteto diplomą. Verslo įmonėms universitetas taip pat svarbus diegiant išmanias technologijas ir inovacijas, pritraukiant aukštos kvalifikacijos specialistus“, – sakė prof. A. Razbadauskas.

Pasirašydamas sutartį saugos tarnybos „Argus“ vadovas išreiškė viltį, kad mokslo ir verslo bendros pastangos atvers naujų galimybių ne tik KU bendruomenei, bet ir darbdaviams, kuriantiems patrauklias darbo vietas, naujas savirealizacijos perspektyvas.

Švietimo vidus

„Esame viena iš didžiausių ir inovatyviausių šalies saugos rinkoje dirbančių ir ilgametę patirtį turinčių bendrovių. Stebime, kad šiandien tinkamai organizacijos apsaugai klientai priversti skirti gerokai daugiau dėmesio nei ankščiau. Globalizacijos procesai iš esmės pakeitė saugumo sampratą ir turinį. Bet kokios veiklos, o ypatingai verslo, sėkmę lemia prognozuojami ir nuspėjami reiškiniai. Šiems uždaviniams spręsti yra reikalingas aukštų kompetencijų personalas, nuolatinis technologijų diegimas. Saugos procesas tapo kompleksiniu, todėl ir mūsų įmonei reikalingi aukštos įvairios kvalifikacijos specialistai. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas leis įgyvendinti bendrus projektus bei prisidėti prie jaunų ir gabių informatikos, inžinerijos bei verslo vadybos sričių specialistų ugdymo“, – teigė R. Jonaitis.

„Argus“ ir KU skatins bendradarbiavimą profesinio informavimo ir orientavimo, kvalifikacijos kėlimo, mokslinėje ir studentų praktinio mokymo veikloje. Studentams saugos tarnyba sudarys galimybes atlikti praktiką įmonėje, teiks pasiūlymus mokslinių tyrimų darbams bendrovės vykdomos veiklos tematika, dalyvaus baigiamųjų darbų gynime, organizuos pažintinius seminarus įmonėje ir pan. Po studijų baigimo pagal galimybes bendrovė siūlys pradėti profesinę karjerą tarnyboje „Argus“.


2020-08-13

Vienas komentaras apie “Klaipėdos universiteto studentams – galimybės saugos tarnyboje „Argus“”

  1. Tai gal ,,Argus,, ir atlyginimus ruošiasi pradėti mokėti, ar viskas liks po senovei – minimalus atlyginimas plius 1 euras su centais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt