P0

Spyglys

Liberalai nuglostys Klaipėdos skulptūras?* (5)

Spyglys
2020-08-13


Spyglys pastebėjo, kad klaipėdietis tinklaraštininkas Arūnas Marčauskas, pamatęs, ką daro vienas iš liberalų vedlių Kęstutis Glaveckas, savo veidaknygės paskyroje „Klaipėdiečio paveikslėliai” ėmė nuogąstauti dėl uostamiesčio skulptūrų.

„Ateistiškai ekonomiškas libsąjūdietis kaso kiaušus jaučiui, siekdamas ekonomikos augimo totemo prielankumo. <…> Tai dabar taip išeina, kad į visas keturias Klaipėdos vienmandates kandidatuojantys libai (G. Vaičekauskas, S. Gentvilas, S. Budinas, E. Kvederis) turėtų pult prie mažųjų Klaipėdos skulptūrų (bo šių yra tokia gausybė, kad ir ekskursijų kelias anoms pažinti yra), besidairydami jaučio dydžio kiaušų? Blyn, bėda, tiek Klaipėdos katinas, tiek pelytė, tiek senamiesčio šuo etc. – bekiaušai. O ir kaminkrėtys – su kelnėmis… O jei bėgs libai – bėgs link skulptūrų ir kitų Klaipėdos partijų kandidatai. Va kaip, vaikeli…”, – nuogąstauja A. Marčauskas, prašydamas Viešpaties sergėti mažąsias Klaipėdos skulptūras nuo kandidatų į Seimą, kurie labiau pasitiki prietarais, bet ne savo rinkiminėmis programomis.

 *Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-08-13

  5 komentarai “Liberalai nuglostys Klaipėdos skulptūras?*”

  1. AvatarPamąstymui (IP: 86.100.21.97)

   Buvęs VSD direktorius G. Grina įsitikinęs, kad Lietuvos valdžios atstovai, priėmę Baltarusijos opozicionierę, galėjo pasiduoti arba įsivelti į geopolitinius Rusijos žaidimus. Anot pašnekovo, Rusija nori susilpninti Baltarusiją, o šios konfliktas su Europos Sąjunga leistų priartėti prie tokio tikslo.
   „Kodėl ji (S. Cichanouskaja – LRT.lt) atvažiavo į Vilnių? Aš manau, kad tai yra Rusijos žaidimai. A. Lukašenka žaidžia savo žaidimus, o Rusija žaidžia savo žaidimus. Jeigu aš būčiau Rusijos vietoje, tai labai stengčiausi tai paversti Baltarusijos ir Europos Sąjungos problema. Mano įsitikinimu, tas dabar labai sėkmingai vyksta“, – apie neramumus Baltarusijoje LRT.lt kalbėjo G. Grina.
   Be to, anot jo, Lietuva paskubėjo priimti S. Cichanouskają į savo glėbį neišsiaiškinusi, kas finansavo jos rinkimų kampaniją, kas buvo jos rėmėjai. Buvusio VSD vadovo manymu, Lietuva šiuo atveju pamiršta savo strateginius tikslus, kurių vienas – Baltarusijos savarankiškumo stiprinimas Kur yra mūsų strategija? Ji kartais būna nesusijusi su taktiniais dalykais arba būna susijusi tik iš tolo. Mūsų strategija yra paprasta – Baltarusija neturėtų tapti Rusijos dalimi. Kas ten, Baltarusijoje, vyksta, yra detalės. Manęs asmeniškai visiškai nedomina, kiek ten šarvuočių važinėja, kiek milicininkų vaikšto. Svarbiausia – kur bus Baltarusija ir kas tam daro įtaką.
   Kažkodėl A. Lukašenką visi vadina paskutiniu diktatoriumi, o kelintas diktatorius yra V. Putinas? Šitą klausimą kas nors nagrinėjo? Prie kažkokio kolūkio pirmininko visi labai gudrūs kabinėtis, tegul prie V. Putino pasikabinėja. Tai yra strateginiai dalykai. Ką mes čia žaidžiame?“ – kalbėjo G. Grina.
   https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1206262/lietuvos-glebyje-baltarusijos-opozicioniere-kelia-klausima-del-galimu-rusijos-zaidimu?fbclid=IwAR2kJQUV21zI1NM4TWcbcxWV8DN61cDsiblmNkpWDEYnT_j-Av7xZ8som_s

  2. AvatarKlausimas (IP: 188.69.196.243)

   O gal buliaus vardas MG Baltic?

  3. AvatarAnonimas (IP: 86.100.52.110)

   Pasakykite kas nors Liberalams, kad ten ne Aladino lempa ir jei stipriau patrins, tai tikrai ne Džinas išlys. 😂😂

  4. AvatarKlaipėda (IP: 90.131.45.16)

   Kiaušinius jiems tik ir tegluostyti. 🤣🤣🤣
   Baigėsi Liberalų era. 😝

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt