Liberalai nuglostys Klaipėdos skulptūras?* (5)

Spyglys
Spyglys
2020-08-13

Spyglys pastebėjo, kad klaipėdietis tinklaraštininkas Arūnas Marčauskas, pamatęs, ką daro vienas iš liberalų vedlių Kęstutis Glaveckas, savo veidaknygės paskyroje „Klaipėdiečio paveikslėliai” ėmė nuogąstauti dėl uostamiesčio skulptūrų.

„Ateistiškai ekonomiškas libsąjūdietis kaso kiaušus jaučiui, siekdamas ekonomikos augimo totemo prielankumo. <…> Tai dabar taip išeina, kad į visas keturias Klaipėdos vienmandates kandidatuojantys libai (G. Vaičekauskas, S. Gentvilas, S. Budinas, E. Kvederis) turėtų pult prie mažųjų Klaipėdos skulptūrų (bo šių yra tokia gausybė, kad ir ekskursijų kelias anoms pažinti yra), besidairydami jaučio dydžio kiaušų? Blyn, bėda, tiek Klaipėdos katinas, tiek pelytė, tiek senamiesčio šuo etc. – bekiaušai. O ir kaminkrėtys – su kelnėmis… O jei bėgs libai – bėgs link skulptūrų ir kitų Klaipėdos partijų kandidatai. Va kaip, vaikeli…”, – nuogąstauja A. Marčauskas, prašydamas Viešpaties sergėti mažąsias Klaipėdos skulptūras nuo kandidatų į Seimą, kurie labiau pasitiki prietarais, bet ne savo rinkiminėmis programomis.

 *Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Liberalai nuglostys Klaipėdos skulptūras?*”: 5

 1. Pamąstymui parašė:

  Buvęs VSD direktorius G. Grina įsitikinęs, kad Lietuvos valdžios atstovai, priėmę Baltarusijos opozicionierę, galėjo pasiduoti arba įsivelti į geopolitinius Rusijos žaidimus. Anot pašnekovo, Rusija nori susilpninti Baltarusiją, o šios konfliktas su Europos Sąjunga leistų priartėti prie tokio tikslo.
  „Kodėl ji (S. Cichanouskaja – LRT.lt) atvažiavo į Vilnių? Aš manau, kad tai yra Rusijos žaidimai. A. Lukašenka žaidžia savo žaidimus, o Rusija žaidžia savo žaidimus. Jeigu aš būčiau Rusijos vietoje, tai labai stengčiausi tai paversti Baltarusijos ir Europos Sąjungos problema. Mano įsitikinimu, tas dabar labai sėkmingai vyksta“, – apie neramumus Baltarusijoje LRT.lt kalbėjo G. Grina.
  Be to, anot jo, Lietuva paskubėjo priimti S. Cichanouskają į savo glėbį neišsiaiškinusi, kas finansavo jos rinkimų kampaniją, kas buvo jos rėmėjai. Buvusio VSD vadovo manymu, Lietuva šiuo atveju pamiršta savo strateginius tikslus, kurių vienas – Baltarusijos savarankiškumo stiprinimas Kur yra mūsų strategija? Ji kartais būna nesusijusi su taktiniais dalykais arba būna susijusi tik iš tolo. Mūsų strategija yra paprasta – Baltarusija neturėtų tapti Rusijos dalimi. Kas ten, Baltarusijoje, vyksta, yra detalės. Manęs asmeniškai visiškai nedomina, kiek ten šarvuočių važinėja, kiek milicininkų vaikšto. Svarbiausia – kur bus Baltarusija ir kas tam daro įtaką.
  Kažkodėl A. Lukašenką visi vadina paskutiniu diktatoriumi, o kelintas diktatorius yra V. Putinas? Šitą klausimą kas nors nagrinėjo? Prie kažkokio kolūkio pirmininko visi labai gudrūs kabinėtis, tegul prie V. Putino pasikabinėja. Tai yra strateginiai dalykai. Ką mes čia žaidžiame?“ – kalbėjo G. Grina.
  https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1206262/lietuvos-glebyje-baltarusijos-opozicioniere-kelia-klausima-del-galimu-rusijos-zaidimu?fbclid=IwAR2kJQUV21zI1NM4TWcbcxWV8DN61cDsiblmNkpWDEYnT_j-Av7xZ8som_s

 2. Klausimas parašė:

  O gal buliaus vardas MG Baltic?

 3. Anonimas parašė:

  Pasakykite kas nors Liberalams, kad ten ne Aladino lempa ir jei stipriau patrins, tai tikrai ne Džinas išlys. ??

 4. Klaipėda parašė:

  Kiaušinius jiems tik ir tegluostyti. ???
  Baigėsi Liberalų era. ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

„Aš nepalaikau to pasiūlymo, kurį aš pats pateikiau”*

Tokiu pareiškimu pirmadienį sublizgėjo Leonas Makūnas miesto Tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu. Spyglys yra sužavėtas: taip ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Politika

Visi Klaipėdos tarybos socdemai panoro į Seimą

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) patvirtino kandidatus į Seimą. Sąraše – ir prieš paskutinius savivaldos rinkimus socdemais patapę buvę Klaipėdos vadovai ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Spyglys

Baikit varyt ant „Smiltynės perkėlos”!*

Na, pakėlė ir vėl bilietų kainas už perkėlimą į Smiltynę. Na, ir ką? Reikia čia stūgauti, peikti keltininkus, nes jiems ...
2024-06-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This