P0

Transportas

Pajūrio prieigose automobilius stato kur papuolė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-13


Šiemet Klaipėdos rajonui priklausančiame pajūrio ruože policijos pareigūnai jau surašė 263 administracinių nusižengimų protokolus dėl įvairių Kelių eismo taisyklių reikalavimų pažeidimų. Daugiausia pažeidimų fiksuota dėl ne vietoje – ten, kur draudžia kelio ženklai, arba neįgaliojo vietoje – paliktų automobilių ir ženklo „Eismas draudžiamas“ nepaisymo. Pernai per tą patį laikotarpį buvo surašyta 115 protokolų.

Klaipėdos rajono policijos bendruomenės pareigūnai kartu su policijos rėmėjais rugpjūčio 11–12 dienomis Klaipėdos rajonui priklausančiame pajūrio ruože ir vėl tikrino, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Užfiksuota beveik 70 pažeidimų, juos padarę vairuotojai šį kartą nebuvo baudžiami – įspėti žodžiu arba paliekant informacinius lapelius. Tačiau po kurio laiko Klaipėdos rajono pareigūnai ketina rengti jau policines priemones ir prasižengusius vairuotojus bausti.

Už tokius Kelių eismo taisyklių pažeidimus gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų, prasižengusiems pirmą kartą skiriama pusė minimalios baudos.


2020-08-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt