P0

Koronavirusas

Nauji koronaviruso atvejai: Lietuvoje – 22, iš jų 4 – Klaipėdos apskrityje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-14


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti 22 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai, keturi jų – Klaipėdos apskrityje.

Septyni atvejai registruoti Kauno, penki – Vilniaus, trys – Panevėžyje, du – Šiauliuose, vienas – Tauragėje.

 Po kontakto su sergančiaisiais užsikrėtė 13 žmonių, 5 asmenų užsikrėtimo aplinkybės šiuo dar nežinomos. Įvežtinių atvejų per praėjusią parą registruoti 4.

 Vienas iš įvežtinių atvejų patvirtintas Klaipėdos apskrityje gyvenančiam asmeniui, į Lietuvą grįžusiam iš Ukrainos. Žmogus jaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus.

Du Klaipėdos apskrityje gyvenantys asmenys užsikrėtė po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtinta COVID-19 liga. Jie taip pat jaučia koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus.

Kaip užsikrėtė dar vienas Klaipėdos apskrities gyventojas, šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti. Jis tirtas dėl jaučiamų koronavirusui būdingų simptomų. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmuo išvykęs į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2352 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 566 asmenys, iš jų 27 – Klaipėdos mieste, 1691 – pasveiko.


  2020-08-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt