P0

Kriminalai ir nelaimės

Atnaujino mariose dingusio žmogaus paiešką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-15


Penktadienio pavakarę Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras (JGKC) iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą apie Kuršių mariose skęstančius du civilius asmenis, kurie maudėsi šalia pramoginio katerio.

Anot Uosto direkcijos pranešimo, 16.29 val. uosto dispečeriams buvo pranešta, kad pavakarę iš pramoginio katerio, plaukiojusio Kuršių mariose už Kiaulės nugaros, dingo žmogus. Laive buvę asmenys pareigūnus informavo, kad jų kolega sumanė išsimaudyti ir mariose dingo.

Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstas Valstybės sienos apsaugos tarnybos budintis kateris, kuris ištraukė vieną asmenį, kito žmogaus paieškai iš II Paieškos ir gelbėjimo posto Nemirsetoje pakeltas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS-365 Dauphin.

Kariškiams talkino ir Uosto direkcijos kateriai „Dangė“ ir „Zunda”.

Sraigtasparnio paieškos operacija virš Kuršių marių nutraukta 19.15 val., ieškotas asmuo nerastas.

Šeštadienį 11 val. Karinių jūrų pajėgų JGKC pranešė atnaujinęs dingusiojo paiešką. Sraigtasparniu žvalgoma Kuršių marių teritorija nuo uosto vartų iki Kairių poligono.


  2020-08-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt