P0

Sportas

Klaipėdoje karaliaus rankinis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-16


Visą ateinančią savaitę Klaipėdoje vyks įvairūs rankinio renginiai.

Pirmadienį sporto centro „Viesulas” stadione jau ketvirtą kartą gatvės rankinio turnyre varžysis vaikai ir jaunimas. O I Melnragės paplūdimyje rugpjūčio 17-23 dienomis virs paplūdimio rankinio kovos.

Klaipėdos paplūdimio rankinio festivalį sudaro 3 atskiri paplūdimio rankinio turnyrai.

Rugpjūčio 17-18 dienomis vyks 2001-2004 m. gimusių vaikinų turnyras „Dragūno” taurei laimėti. Jame dalyvaus vaikų turnyrą išaugę ir rugpjūčio be paplūdimio rankinio turnyro nebeįsivaizduojantys vyresniųjų grupių rankininkai.

19-21 dienomis vyks pagrindinis festivalio tarptautinis turnyras, skirtas vaikams – „Viesulo” taurei laimėti. Jame dalyvaus 2005-2006, 2007-2008, 2009-2011 m. gimusių mergaičių ir berniukų komandos. Šiais metais jis gali ir nebūti tarptautinis, nes jame dėl COVID-19 padiktuotų aplinkybių nebedalyvaus po 2 turėjusias atvykti mergaičių komandas iš Vokietijos ir Estijos, nebeatvažiuos 3 mergaičių ir 2 berniukų komandos iš Minsko (Baltarusija). Tikimasi, dalyvavimo neatšauks Latvijos jaunieji rankininkai.

22-23 dienomis vyks Lietuvos paplūdimio rankinio čempionatas, kuriame varžysis moterų ir vyrų komandos. Jis taip pat bus kiek „susitraukęs”, nes jame nedalyvaus stipriausių Lietuvos moterų ir vyrų lygų komandos. Joms dėl anksčiau prasidėsiančio sezono šis paplūdimio rankinio turnyras „nebeisipaišo” į baigiamąjį sezono pasiruošimo etapą.


  2020-08-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt