P0

Sportas

Kas taps geriausiai plaukiančia šeima?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-18


Artėja išskirtinis nemokamas plaukimo renginys „Mama, tėtis ir aš”. VšĮ „Plaukimo mokykla“ kviečia šeimas į varžybas garsaus plaukiko Dano Rapšio taurei laimėti Klaipėdos baseine.

Organizatoriai tikisi, kad rugsėjo 13-ąją vyksiančiose varžybose dalyvaus apie 100 šeimyninių komandų ne tik iš Klaipėdos ar pajūrio, bet ir iš visos Lietuvos.

Turnyre gali dalyvauti komandos, sudarytos iš trijų narių. Bent vienas iš jų turi būti vyresnis nei 18 metų ir bent vienas – jaunesnis.

Visos plaukimo varžybose „Mama, tėtis ir aš“ dalyvaujančios komandos bus apdovanotos diplomais ir turnyro partnerių įsteigtais prizais.

Rugsėjo 13-ąją plaukimo rungtynės prasidės 10 val. ryto (Dubysos g. 12, Klaipėda), komandos varžysis penkiuose 2,5 m gylio plaukimo takeliuose. Baseino takelio ilgis – 25 m.

Varžybos Dano Rapšio taurei laimėti vyks estafetės principu, kai trys kiekvienos komandos dalyviai pasirinktu plaukimo stiliumi be pagalbinių priemonių (leidžiama naudoti tik varžybų organizatorių pateiktas plaukimo lentutes) turės įveikti  50 metrų distanciją. Leistinas startas ir nuo bokštelių, ir iš vandens. Varžybų dalyvių plaukimo rezultatai bus fiksuojami pasaulio plaukimo federacijos FINA pripažinta SWISS TIMMING varžybų laiko kontrolės sistema.

Numatoma turnyro „Mama, tėtis ir aš“ pabaiga ir apdovanojimų ceremonija – 14 val. Dalyvių registracija vyksta iki rugsėjo 9 d. 24 val.

„Šios varžybos – tai ne tik geriausio rezultato siekimas, svarbiausias tikslas – aistra plaukti, aktyvus laisvalaikis, geros emocijos ir smagus laikas su artimiausiais“, – sako D. Rapšys.

Plaukikas 2017 m. metais tapo Europos čempionu 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje, pagerino Lietuvos rekordą. Po metų pasaulio trumpo baseino plaukimo čempionate pelnė auksą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi ir sidabrą 200 m plaukime laisvuoju stiliumi. Plaukikas tapo pirmuoju lietuviu, patekusiu į 2020 m. vasaros olimpines žaidynes po kvalifikacinių varžybų.

„Stebime lankytojus, girdime jų poreikius ir stengiamės išpildyti jų lūkesčius. Pastaruoju metu matome, kad klaipėdiečiai vis dažniau renkasi aktyvias savaitgalio pramogas su šeima, domisi savo ir vaikų turiningu laisvalaikiu. Iš tiesų mums labai džiugu, kad jūriniame mieste sportas ir pramogos vandenyje kasdien vis labiau paklausios ir vertinamos“, – pranešime cituojama Klaipėdos baseino vadovė Ieva Vaičiurgė.

Šeimų plaukimo varžybos finansuojamos valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis.


  2020-08-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt