P0

Sportas

„Neptūnas-Akvaservis“ gerokai atjaunėjo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-18


Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda pradėjo pasiruošimą 2020-2021 m. NKL sezonui. Komanda – atjaunėjusi, nes vyriausiam ekipos žaidėjui yra 22-eji metai bei suburtas naujas trenerių štabas.

Ekipoje nebeišvysime veterano Vytauto Šarakausko, Herkaus Kumpio, Deivido Rasio, o Klaidas Metrikis šį sezoną atstovaus pagrindinei vyrų krepšinio „Neptūnas“ komandą.

Prie „Neptūnas-Akvaservis“ prisijungė Mintautas Mockus, Aringas Brazauskas, Justas Maceikis ir Kristupas Keinys, ilgalaikes sutartis pasirašė ir praeitame sezone nedaug rungtyniavę Gabrielius Mažeika ir Gediminas Leščiauskas.

bcneptunas.lt nuotr.

„Džiaugiamės, kad pavyksta išlaikyti talentingus vietinius žaidėjus Klaipėdoje, tai yra sunkaus trenerių darbo vaisius, esame dėkingi V. Knašiaus krepšinio mokyklos treneriams, nes ir toliau sėkmingai yra vystoma piramidė. Komandoje nebėra mūsų pagrindinio ramsčio Vytauto Šarakausko, kuriam esame dėkingi už puikius du sezonus, nes be Vytauto bus sunkiau iškovoti daugiau pergalių. Žvelgiant iš kitos perspektyvos mūsų laimėjimas yra jaunųjų žaidėjų patekimas į pagrindinę komandą bei jaunimo rinktines. Noriu labai pasidžiaugti, kad ne tik žaidėjai, bet savo darbui atsidavę trenerių štabo atstovai atveria duris į pagrindinės „Neptūno“ komandos studėtį. Po ilgalaikio darbo dublerių komandos gretose praeitą sezoną Tomas Gaidamavičius tapo pagrindinės komandos vyriausiuoju treneriu, o 2020-2021 m. sezone naujuoju fizinio rengino treneriu taps Laurynas Gendvilas“,– klubo pranešime cituojamas „Neptūnas-Akvaservis“ vadovas Dainius Vaitelis.

Suburtame naujame trenerių štabe vyriausiuoju treneriu tapo Simonas Serapinas. Jam talkins Martynas Airošius, kuris bus atsakingas už žaidėjų krepšinio įgūdžių tobulinimą, o naujuoju fizinio rengino treneriu paskirtas Mindaugas Mikuckis.

„Gaila, kad ne visi susirinko. Turime žaidėjų, kurie grįžę iš jaunimo rinktinės, tai davėm jiems pailsėti. Šiandien neturime Nojaus Mineikio, kuris serga ir vėliau prisijungs prie mūsų. Po pirmos treniruotės įspūdis geras, jaunuoliai pasiilgę krepšinio ir tikimės, kad ir toliau noriai dirbs ir tobulės“,– po pirmos treniruotės dalinosi naujasis „Neptūnas-Akvaservis“ vyriausiasis treneris Simonas Serapinas.

Naujasis trenerių štabas ir valdžia yra vieningos nuomonės ir sutaria dėl iškeltų naujų sezono siekių.

„Komanda surinkta iš veržlaus jaunimo, kurį reikia ruošti gyvenimui, pagrindinei komandai, nes tai ir yra mūsų visų trenerių štabo tikslas – iškelti juos į vyrų krepšinį. Džiaugiuosi, kad jau teko būti tiek treneriu, tiek žaidėju, ir tai nėra man pirmas kartas, dėl to tik lengviau stoti už vyriausiojo trenerio vairo. Turime jauną trenerių štabą, kurie jaunimo laimei, ar nelaimei yra užsivedę ir nusiteikę labai stipriai dirbti. Mes jau prieš porą savaičių buvome susitikę, susirašinėjome ir tarėmės, kaip viskas bus ir vyks, todėl visi norime, kuo greičiau pradėti darbus“,– „bcneptunas.lt“ sakė S. Serapinas.


  2020-08-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt