Klaipėdos rajono taryba: skirtos papildomos lėšos švietimui ir seniūnijų infrastruktūrai

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-08-20

 Klaipėdos rajono seniūnijas dar šiais metais pasieks papildomos lėšos, skirtos keliams ir šaligatviams. Taryba pritarė siūlymui skirti 400 tūkst. infrastruktūros gerinimui. Dar 200 tūkst. skirta ir švietimo sričiai. Už šias lėšas ugdymo įstaigos galės įsigyti reikiamų priemonių, įrengti žaidimų aikštelių, atlikti kitus būtinus darbus.

Galimybė skirti 600 tūkst. eurų švietimui ir seniūnijų infrastruktūrai atsirado Savivaldybei mažinant kanceliarines, komandiruočių ir kitas išlaidas.

Pasak Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko, valdančioje koalicijoje buvo sutarta, kad 200 tūkst. eurų švietimui yra būtini, nes akivaizdu, kad poreikis šioje srityje yra nemažas. Rajono vadovo teigimu, kam skirti papildomas lėšas, apsispręs pati švietimo bendruomenė, kuriai geriausiai žinoma, kam investicijos reikalingiausios.

„Matome, kad ugdymo srityje turime tikrai nemažai iššūkių. Tikrai turime darželių, mokyklų, kuriems būtina renovacija, reikia gerinti ir vaikų, ir mokytojų sąlygas. Todėl dar vienas mūsų tikslas  – formuoti vadinamąjį krepšelį, kuris leistų mokykloms parengti strateginį planą. Pavyzdžiui, tokį planą keliams turi seniūnijos, kurios penkeriems metams į priekį yra susidėliojusios prioritetinį tvarkomų kelių sąrašą. Tad tokį strateginį planą, sakykim, taip pat penkeriems metams galėtų dėlioti ir mokyklos, kuriame numatytų, kada ir kokią įstaigą reikia renovuoti“, – sako Klaipėdos rajono meras B. Markauskas.

Dar 400 tūkst. eurų Tarybos sprendimu keliauja ir seniūnijų infrastruktūros gerinimui, tad jau šiais metais Endriejave, Veiviržėnuose, Kretingalėje, Doviluose ir kitose seniūnijose prasidės gatvių asfaltavimas ir šaligatvių atnaujinimas. Papildomų pinigų nuspręsta neskirti tik Gargždų, Sendvario ir Priekulės seniūnijoms, nes šių metų biudžete joms jau buvo numatytos lėšos ir dalis infrastruktūros atnaujinimo darbų jau vyksta.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Regionas

Duris atvėrė atnaujintas Priekulės socialinių paslaugų centras

Veiklos dvidešimtmetį minintis Priekulės socialinių paslaugų centras šiandien švenčia dar vieną svarbų įvykį – oficialiai duris atvėrė rekonstruotos, centrui priklausančios ...
2024-07-11
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Džiazo muzikantui Donatui Bukauskui - garbingas apdovanojimas

Penktadienį, antrąją Klaipėdos pilies džiazo festivalio dieną, Teatro aikštėje pasirodė Tomasz Chyla Quintet iš Lenkijos, Domas Aleksa & Nnaji iš ...
2024-06-29
Skaityti daugiau

ELTA

Subsidija jaunoms šeimoms perkant būstą: kodėl atskirta Klaipėda?

Kilus klausimų, kodėl Seimui atnaujinus busto subsidijų jaunoms šeimoms tvarką, paramą galės gauti perkantys būstus tokiuose miestuose kaip Šiauliai, bet ...
2024-06-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This