P0

Regionas

Palangoje atidaryta nauja šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-20


Trečiadienį į modernios šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelės atidarymą susirinko nemažas būrys palangiškių, dauguma jų atėjo kartu su savo keturkojais. Susirinkusiems buvo ne tik pristatyta naujoji aikštelė, bet ir trumpa šventinė programa – Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymas, pasidalinta šunų augintojams itin naudingais patarimais apie keturkojų elgseną, norintieji pakviesti ir į trumpą dresūros pamokėlę.

Renginio metu taip pat buvo galima susipažinti ir su keletu Vakarų Lietuvos gyvūnų priežiūros centro bei globos namų „Nuaras“ augintinių.

Šiuolaikiška šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė įrengta šunų augintojų pamėgtoje pasivaikščiojimų su savo keturkojais vietoje – priešais „Rimi“ prekybos centrą, plataus žolyno vietoje tarp Klaipėdos plento ir automobilių stovėjimo aikštelės, kurioje vasaros savaitgaliais vyksta vadinamasis bagažinių turgus.

Susirinkusieji į renginį pripažino – vienas iš šios aikštelės pranašumų yra jos erdvumas – aikštelės plotas siekia 25,5 aro.

Siekiant užtikrinti keturkojų bei aplinkinių saugumą, aikštelė yra aptverta aukšta, pusantro metro aukštį siekiančia tvora bei tamsiuoju paros metu – apšviesta.

Aikštelėje įrengta dresavimo įranga buvo parinkta, atsižvelgiant į Lietuvos kinologų draugijos šunų elgsenos specialistų patarimus bei rekomendacijas. Iš viso pietinėje aikštelės dalyje išdėstyta 11 šunų dresavimui skirtų įvairių įrenginių: gyvatėlė, tunelis, laipiojimo piramidė, balansinis buomas, įvairūs barjerai. Šiaurinė pusė skirta šunims vedžioti.

Šunų šeimininkų patogumui įvairiose aikštelės vietose įrengti suoleliai, šiukšliadėžės skirtos surinktiems augintinių ekskrementams, stoveliai pririšti šunims. Įrengtas ir modernus geriamojo vandens fontanėlis.


  2020-08-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt