P0

Spyglys

Sabotažas* (3)

Spyglys
2020-08-20


Vargo mūsų miestelio savivaldybė, organizavo viešąjį konkursą, išleido 75 099,29 Lietuvos bei Europos Sąjungos mokesčių mokėtojų eurų ir pastatė du iki šiol mūsų krašte nematytus technikos stebuklus – dviračių srautų skaitiklius.

Ir pradėjo džiuginti skaičiai dviratininkų bei darnaus judumo miesteliu laikomos Klaipėdos valdžią. Iki šio trečiadienio. Kai ėmė, pyst, ir išdygo tvora ties vienu iš skaitikių, esančiu prie rekonstruojamo Muzikinio teatro pastato.

Ir kuo dabar džiaugtis mūsų miestelio valdžiai? Gerai, kad didžioji dalis jos šiuo metu atostogauja. Tad gal baltašalmiai spės apsisukti iki sugrįš visi iš atostogų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-08-20

  3 komentarai “Sabotažas*”

  1. Avatarpareis Karma stambiasnukiams (IP: 78.57.192.74)

   a, kas jų prašė statyti tą skaičiotuvą arba dergtis dėl tramvajaus reikalingumo ? Sukčiai .

  2. Avatarto Besmegenių ir pinigų tratintojų savivaldybė (IP: 78.57.192.74)

   Jie dar ir kiaulės ,skubančios prisiplėšti iki kadencijos ar pencijos iš gyventojams skirtų pinigų ,mokesčių ir t.t. Kai juos senatvėj aplankys demencija ir alcheimeris , jie kniauks iš savo, savo artimųjų ir slaugių piginių……

  3. AvatarBesmegenių ir pinigų tratintojų savivaldybė (IP: 78.63.37.48)

   Niekam nereikalingą kosminius pinigus kainuojantį skaičiuotuvą pastatė , tuo tarpu toje pačioje H.Manto gatvėje perdažant kelio linijas, paliko nusitrynusius žymėjimus dviratininkams.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt