P0

Regionas

Šilutė turi naują gaisrinę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-20


Trečiadienį iškilmingai atidarytas naujasis Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastatas.

„Naujoji gaisrinė buvo pradėta statyti 2015 m. spalį, kadangi senasis pastatas nebeatitiko šiuolaikinių reikalavimų – į jos garažus nebetilpo gaisrinė technika, ugniagesiai neturėjo normalių darbo ir poilsio sąlygų. Pastatas buvo baigtas statyti  šiemet, o liepos mėnesį jis buvo įregistruotas Registrų centre. Dabar ugniagesiai gelbėtojai turi puikias sąlygas dirbti, sportuoti, treniruotis, yra bokštas pratyboms, o erdviuose garažuose galime sutalpinti modernią gaisrinę techniką,“ – sakė Šilutės PGT viršininkas Rimantas Mačijauskas.

Naująją gaisrinę pašventino Šilutės Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčios klebonas Remigijus Saunorius. Tą pačią dieną, prieš atidarant naująją gaisrinę, Šilutės ugniagesiai gelbėtojai dalyvavo šv. Mišiose šioje bažnyčioje ir iškilmingai žygiavo miesto gatvėmis.

Sveikinimą Šilutės ugniagesiams gelbėtojams perdavė Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, juos sveikino atidaryme dalyvavę gausūs svečiai.

Senasis gaisrinės pastatas buvo pastatytas 1911 m. Jis atlaikė net du pasaulinius karus ir, išstovėjęs 109 metus, išlaikė savo pirminę išvaizdą.


  2020-08-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt