Geriausieji – Viešosios tvarkos tarnybos pareigūnai (1)

Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-08-21

Geriausios Klaipėdos apskrities viešosios policijos pareigūnų komandos rinkimuose šiemet varžėsi devynios komandos – pareigūnai iš apskrities miestų ir rajonų teritorinių komisariatų, Kelių policijos bei Viešosios tvarkos tarnybų.

Kova šiemet buvo itin įtempta – prizines vietas užėmusių komandų rezultatai skyrėsi vos vienu tašku. Policijos nuotr.

Konkurso dalyviams reikėjo įveikti 8 rungtis, susijusias su tiesioginiu policijos pareigūnų darbu, reikalaujančias tiek tiek fizinio, tiek ir psichologinio pasirengimo. Tai – žinių patikrinimo, bendrosios prevencijos, vairavimo, orientavimosi, šaudymo, policijos taktikos ir reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, įvykio vietos apžiūros ir asmens tapatybės nustatymo. Konkursas vyko dvi dienas, rugpjūčio 19 ir 20 d., Klaipėdos ir Palangos miestuose.

Šiemet konkurso nugalėtojais tapo Klaipėdos apskrities komisariato Viešosios tvarkos tarnybos komanda – Areštinės viršininkas Darius Petraitis, Prevencijos skyriaus pareigūnai Sandra Čepauskė ir Ernestas Darginavičius, Mobiliojo būrio vyriausiasis patrulis Rokas Norkus ir Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus tyrėjas Endrius Zeleckis. Geriausiai nugalėtojai pasirodė praktinėse užduotyse – policijos taktikos ir reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, taktikos įvykio vietoje ir asmens tapatybės nustatymo.

II-ąją vietą iškovojo Klaipėdos rajono pareigūnai, III-čiąją – Plungės rajono komisariato komanda.

Policijos pranešime teigiama, jog kova šiemet buvo itin įtempta – prizines vietas užėmusių komandų rezultatai skyrėsi vos vienu tašku.

 

Žymos: | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Geriausieji – Viešosios tvarkos tarnybos pareigūnai” komentarų : 1

  1. A. V parašė:

    Žaidžia žaidimus. Visi tie konkursai sovietinis palikimas. Geriausias brigadininkas, tekintojas, komjaunuolis, darbo didvyris kur ant lentos kabindavo su medaliais. Kam visas tas šūdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Pareigūnai konfiskavo 110 elektroninių cigarečių

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos prevencijos skyriaus pareigūnai, tikrindami, kaip laikomasi prekybos tabako gaminiais taisyklių, atliko du ...
2024-04-30
Skaityti daugiau

Veidai

Specialiosios parengties skyriaus viršininkas: „Kai pradėjau tarnybą vien apsauginis skydas svėrė apie 30 kilogramų"

Lietuvos policijoje yra tik penki Specialiosios parengties skyriai (SPS) – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių apskričių vyriausiuose policijos komisariatuose ...
2024-01-18
Skaityti daugiau

Veidai

Vyresnysis komisaras vadovauja ir policijos rikiuotei

Vyresnysis komisaras Darius Petraitis pasakoja, kad tarnyba policijoje nebuvo svarbiausia jaunystės svajonių sąraše – baigęs mokyklą studijavo veterinariją technikume, po ...
2023-10-02
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This