P0

Regionas

Pažeidė vandentiekio tinklus ir pasišalino

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-24


AB „Klaipėdos vanduo“ susidūrė su neeiline situacija – Klaipėdos rajone Kvietinių kaime daugiau nei parą gyventojai buvo likę be vandens. Bendrovės specialistai nustatė, kad kažkas atlikdamas kasimo darbus šalia tvenkinio pažeidė vandentiekio tinklus ir pasišalino iš avarijos vietos.

„Pažeisti vandentiekio tinklą, palikti gyvenvietę be vandens ir pasišalinti – tai netoleruotina. Todėl norime paprašyti gyventojų ir statybininkų sąmoningumo – jei atliekate gerbūvio, ūkio, žemės kasinėjimo darbus – suderinkite tai su reikiamomis institucijomis. Prašome pažeidus vandentiekio ar nuotekų tinklą nedelsiant pranešti AB „Klaipėdos vanduo“, tuomet galėsime kiek įmanoma greičiau imtis priemonių, kad vietiniai gyventojai neliktų be vandens“, – „Klaipėdos vandens“ pranešime spaudai cituojamas bendrovės generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Kol buvo aiškinamasi avarijos priežastis ir ji likviduojama, „Klaipėdos vanduo“ skelbia Kvietinių gyventojus aprūpinęs geriamuoju vandeniu – 5 litrų talpomis, taip pat į gyvenvietę buvo atgabentos dvi talpos po 1000 litrų vandens.

„Klaipėdos vanduo“ ragina gyventojus ar statybininkus elgtis atsakingai, o pažeidus įmonės eksploatuojamus tinklus, t. y. vandentiekio ar nuotekų vamzdžius, pranešti apie gedimą, kad būtų išvengta pasekmių paslaugų vartotojams ir AB „Klaipėdos vanduo“ galėtų operatyviai imtis veiksmų padarinių likvidavimui bei užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų teikimą arba kaip galima trumpesnį jų sutrikimą.


  2020-08-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt