P0

Regionas

Savanoriavo gyvūnų prieglaudoje

Karolina Gudauskaitė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2020-08-25


Savanoriai iš organizacijos „High4“ gyvūnų prieglaudoje „Būk mano draugas“, įsikūrusioje Klaipėdos rajone, Glaudėnų kaime, padėjo tvarkyti aplinką, gyvūnų namus.

Vyrų užduotis buvo pernešti sunkius didesnių šunų narvus į vietą, kurioje jie gyvens bei sukurti patogią, jaukią aplinką būsimiems prieglaudos gyventojams. Merginos dirbo teptukais ir dažė šunų būdas, kad vaizdas prieglaudoje būtų kuo mažiau niūrus.

„Tvarkant aplinką stengiamės sukurti gyvūnams jaukius laikinus namus, kad jie jaustųsi mylimi ir prižiūrėti. Dirbant nepritrūko juoko ir teigiamų emocijų. Prieglaudos katės tokios meilios, kad teptuku dažant šuns būdą, teko netyčia nudažyti ir vienos katės uodegą bei ūsus, nes ji nesitraukė nė per metrą nuo manęs“, – juokėsi viena iš savanorių.

Šunų, laukiančių naujų namų, prieglaudoje šiuo metu yra daugiau nei šimtas, kačių – taip pat. Katinas vardu Bingo visada patraukia prieglaudos svečių akį. Jau dvejus metus jis laukia šeimininkų. Kai katinas atvyko į prieglaudą, jis buvo išsekęs ir silpnas, pradėjus gydymą, jam buvo nustatyta sąnario subliuksacija. Tokių, kaip Bingo, čia ne vienas ir ne du.

Žmonės, pasiryžę priglausti naują šeimos narį, arba norintieji paaukoti maisto, kurio prieglaudai visada trūksta, ar aplankyti gyvūnus, su jais pažaisti, pabėgioti su šunimis specialioje aptvertoje erdvėje prieglaudos teritorijoje, gali tai padaryti trečiadieniais bei ketvirtadieniais nuo 13 iki 17 val. arba šeštadieniais nuo 12 iki 17 val.


  2020-08-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt