Apie krikščionybę politikoje*

Spyglys
Spyglys
2020-08-26

„Pareiškinius dokumentus dėl galimybės dalyvauti Seimo rinkimuose keturiose Klaipėdos vienmandatėse rinkimų apygardose (Danės, Pajūrio, Baltijos ir Marių) yra pateikę net trijų krikščioniškos pakraipos politinių partijų atstovai. Na, bent jau jų pavadinimuose tas žodis figūruoja (kaip nuo politinio fiasko sergėjantis kryžius)? Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga ir tik šių metų pradžioje įsikūrusi Krikščionių sąjunga. Pastaroji buvo paskubom sumeistrauta tik šių metų pradžioje pabėgėlio iš konservatorių Rimanto Dagio. Tikinčiam Dievu (o save aš priskiriu prie tokių) turėtų kilti klausimas: Jėzau Marija, jei tos krikščionybės ant Lietuvos būtų tiek, kiek save krikščionimis vadinančių politikų…”, – pastebėjo klaipėdietis tinklaraštininkas Arūnas Marčauskas.

Apie krikščionybę ir politiką jis prabilo po to, kai jo administruojamoje „Facebook” grupėje kandidatuoti į Seimą Klaipėdos vienmandatėje Baltijos rinkimų apygardoje bandantis Krikščionių sąjungos narys Evaldas Jurkevičius pedofilu išvadino Centro partijos-tautininkų atstovą Algimantą Kairelį, nors diskusija lyg ir turėjo plėtotis apie aplinkosaugą ir politiką, o ne lytinius nusikaltimus.


„Kaip toliau elgsis A. Kairelis – jo reikalas. Mano tikslas – Lietuvos ir Klaipėdos rinkėjams bei atsakingoms institucijoms atskleisti krikščionimi save vadinančio E. Jurkevičiaus portretą (beje, buvusį ar vis dar esantį Šaulių sąjungos narį?)”, – rašo A. Marčauskas, kaip visada papuošiantis savo pasisakymą ir atitinkamu memu.

„Pozuoti prieš kamerą su kryžiumi ant peties ir būti krikščionimi – nėra tas pats”, – kandidatui primena aštrialiežuvis A. Marčauskas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos meras arklius keičia brastoje*

Nors liaudies išmintis sako, kad arkliai brastoje nekeičiami, Arvydas Vaitkus elgiasi kitaip. Birželio 11 d. jis pakeitė savo paties potvarkį ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Spyglys

„Aš nepalaikau to pasiūlymo, kurį aš pats pateikiau”*

Tokiu pareiškimu pirmadienį sublizgėjo Leonas Makūnas miesto Tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu. Spyglys yra sužavėtas: taip ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Politika

Visi Klaipėdos tarybos socdemai panoro į Seimą

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) patvirtino kandidatus į Seimą. Sąraše – ir prieš paskutinius savivaldos rinkimus socdemais patapę buvę Klaipėdos vadovai ...
2024-06-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This