P0

Regionas

Medikai įvažiavimo į Neringą lengvata pasinaudojo beveik 3000 kartų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-26


Įvažiavimo į Neringą lengvata su koronavirusu kovojantiems Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams šią vasarą buvo pritaikyta 2750 kartų. Sprendimą teikti lengvatą Neringos savivaldybės taryba priėmė siekdama padėkoti žmonėms, kuriems tenka būti arčiausiai koronaviruso infekcijos ir tiesiogiai prisidėti prie šios grėsmingos ligos suvaldymo.

Palmiros Mart nuotr.

Neringos savivaldybė praneša, jog jos tarybos sprendimu ši lengvata galiojo du šių metų mėnesius – nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios. Lengvata buvo taikoma medicinos darbuotojams, dirbantiems Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigose, įrašytose Sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarkos apraše, patvirtintame Sveikatos apsaugos ministro įsakymu.

Šios įstaigos buvo kviečiamos teikti savo darbuotojų, pageidaujančių vasarą lengvaisiais automobiliais atvykti į Neringą, sąrašus.

Atsižvelgiant į pateiktus sąrašus, į automatinę valstybinių numerių atpažinimo sistemą iš viso buvo suvesta 7712 asmenų automobilių numerių. Įvažiuoti į Neringą  asmens sveikatos priežiūros darbuotojai minėtu laikotarpiu galėjo neribotai.

Birželio mėnesį į sąrašus įtrauktiems darbuotojams lengvata pritaikyta 280 kartų, liepos mėnesį – 1309 kartus, o rugpjūtį – 1161 kartą.  Suteiktos lengvatos suma iš viso siekia 82 500 eurų.

„Džiaugiamės, kad mūsų iniciatyva sulaukė gražių atsiliepimų ir padėkų medikų, atokvėpio ieškojusių ir suradusių Neringoje. Viliuosi, kad šią vasarą Neringoje patirti įspūdžiai paskatins mus aplankyti dar ne kartą. Juk SPA po atviru dangumi tituluojamas kurortas – pati tinkamiausia vieta atgauti jėgas ir pusiausvyrą bet kuriuo metų laiku“, – pranešime spaudai cituojamas Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.


2020-08-26

Vienas komentaras apie “Medikai įvažiavimo į Neringą lengvata pasinaudojo beveik 3000 kartų”

  1. Tuo tarpu mano artimajam, sudėjus covid-19 karantiną ir medikų atostogas , beveik 5 mėn. buvo prarasta nustatant gerokai pažengusį greitai progresuojantį vėžį…. Nuo coronos mirė 85 (???), tuo tarpu tūkstančiai vėžininkų ir širdininkų tiesiogiai ar netiesiogiai buvo pasiųsti myriop.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt