P0

Švietimas

Švietimo įstaigų vadovai aptarė būsimus rudens iššūkius

Emilija Breiterytė, „Atviros Klaipėdos“ praktikantė
2020-08-27


Ketvirtadienį vykusioje Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigų vadovų rudeninėje konferencijoje buvo aptarti 2020 metais jau padaryti darbai ir rudenį dėl COVID-19 infekcijos laukiantys iššūkiai mokyklose bei darželiuose.

Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė pasidžiaugė dvyliktokų egzaminų rezultatais, mokinių skaičiaus didėjimu. Klaipėdos licėjaus nuotr.

„Nors ši konferencija ir yra tradicinė, daugeliu atvejų situacija nėra tradicinė. Iššūkiai, kuriuos įveikėme drauge – mokslo metų pabaiga, nuotolinis mokymas – buvo neeilinė proga pademonstruoti susitelkimą“, – konferencijoje teigė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė pasidžiaugė dvyliktokų egzaminų rezultatais, mokinių skaičiaus didėjimu.

Ji atkreipė dėmesį, jog Klaipėdos savivaldybės mokyklose yra prastas prevencinių programų įgyvendinimas – jas įgyvendina tik 40 proc. švietimo įstaigų.

Klaipėdos miesto savivaldybės Statinių administravimo skyriaus vedėja Diana Gerasimovienė pristatė, kokie remonto darbai buvo atlikti švietimo įstaigose per šiuos metus.

Paprastojo remonto darbų atlikta daugiau nei 50 švietimo įstaigų. Tam skirta 680 tūkst. eurų – atnaujintas Vytauto Didžiojo gimnazijos flygelis, laiptinės, „Ąžuolyno“ gimnazijos grindų dangos, kitų mokyklų patalpos. Sanitarinių patalpų remontui išleista 340 tūkst. eurų, o stogų ir elektros instaliacijos remontams – po 180 tūkst. eurų.

D. Gerasimovienė pranešė, kad taip pat bus atnaujinami Hermano Zudermano gimnazijos ir Vitės pagrindinės mokyklos sporto aikštynai.

Didelis dėmesys konferencijoje skirtas grįžimui į mokyklas nuo rudens.

Pasak L. Prižgintienės, iš Klaipėdos miesto savivaldybės rezervo mokytojams bus skirta 1000 apsauginių skydelių, į mokyklas nebus įleidžiami pašaliniai asmenys ir tėvai. Darželiuose tėvai grupėje kartu su vaikais taip pat negalės būti.

„Svarbiausia yra sveikata ir saugumas – ir mokinių, ir pedagogų, ir tėvų“, – apibendrino V. Grubliauskas.

 


  2020-08-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt