P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinėje kolegijoje – rekordinis pirmakursių skaičius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-28


Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) skelbia priėmusi rekordinį skaičių pirmakursių ir tapusi daugiausiai studentų į bakalauro studijas sulaukusia aukštąja mokykla uostamiestyje.

Jau per pirmąjį priėmimo etapą sutartis su kolegija pasirašė 900 būsimųjų studentų. Tai – penktadaliu daugiau negu pernai. Tikimasi, kad po antrojo priėmimo etapo įstojusiųjų skaičius perkops 1000.

„Susidomėjimas kolegija išaugo, tai yra nuoseklaus darbo įvertinimas. Mumis pasitiki vis daugiau jaunų žmonių ir jų tėvų. Investicijos į studijų kokybę, dėstytojų kompetencijų augimą ir laboratorijas atsipirko“, – pranešime spaudai džiaugėsi KVK direktorė Gražina Markvaldienė.

Per pirmąjį studijų etapą daugiausiai susidomėjimo sulaukė bendrosios praktikos slaugos, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bei statybos inžinerijos programos.

Pranešama, jog dažnai vyriškomis laikomas statybos ir automobilių transporto inžinerijos studijų programas rinkosi ir merginos.

Edukologijos ir inžinerijos krypčių studijų programų populiarumą šiemet išaugino ir dėl valstybės bei savivaldybės skiriamos stipendijos.

KVK dėkoja už pasitikėjimą ir kviečia aktyviai dalyvauti antrajame priėmimo etape.

Būsimiems studentams rekomenduojama rinktis itin perspektyvias, paklausias, Vakarų Lietuvos regionui reikšmingas ir pelningas darbo vietas užtikrinančias studijų programas – skaitmeninę geodeziją, skaitmeninės rinkodaros komunikaciją, turizmo verslą.


  2020-08-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt