P0

Švietimas

„Varpo“ gimnazijoje – nauja tradicija

Atvira Klaipėda

Asta Vainorė, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja
2020-08-28


Į Klaipėdos „Varpo“ gimnaziją su projektu „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ ateina pokyčiai. Vienas iš jų – šventė būsimiems gimnazijos pirmokams „Keipk savo kompasą į mokyklą“.

Mokyklos pokyčio komanda nutarė, kad būsimiems gimnazistams būtų labai svarbu ir naudinga dar prieš prasidedant pamokoms neformalioje aplinkoje pažinti vienas kitą, būsimus mokytojus ir mokyklą, jog rugsėjį jau drąsiai ateitų į žinomą aplinką. Tad šventė vyko šį ketvirtadienį, dar likus kelioms dienoms iki rugsėjo 1-osios skambučio.

Švietimo vidus

Į gimnazijos erdves susirinko tikrai gausus būrys mokinių, slepiančių veidus po kaukėmis. Renginio metu skirtingose mokyklos erdvėse buvo organizuojamos veiklos, kurių metų mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis. Kiekviena klasė žaidė susipažinimo žaidimus, turėjo įveikti iššūkius, kurių metu reikėjo ir susitarti, ir susikaupti, ir pamatyti savo stiprybes bei silpnybes, pajausti šalia esantį ir jam padėti.

Kūrybinėje stotelėje būsimieji pirmokai kūrė savo klasės herbą bei šūkį, taip išsiaiškindami savo klasės bendras vertybes ir tikslus. Dauguma pirmokų svarbiausia vertybe klasėje laiko draugiškumą ir bendradarbiavimą.

Renginio pabaigoje kiekviena klasė gavo dovanų – segtuvą, skirtą savo klasės metraščiui. Jame jau buvo užpildyti pirmieji puslapiai – atspausdinta pirmoji renginio metu padaryta klasės nuotrauka bei veiklų metų jų pačių pagamintas klasės herbas.

Po renginio mokiniai išėjo tikrai drąsesni, aktyviau bendraudami, besikeisdami savo telefono numeriais ar socialių tinklų nuorodomis su klasės draugais ir jau žinodami, su kuo susitiks rugsėjo pirmąją.

Tikimasi, kad šis renginys taps gražia ir prasminga gimnazijos tradicija.


  2020-08-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt