P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje – naujas susirgimas Covid-19, rajone – du (9)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-29


Per penktadienį Lietuvoje patvirtinti 29 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai. 12 atvejų nustatyta Vilniaus apskrityje, 7 Kauno apskrityje, 5 atvejai nustatyti Panevėžio apskrityje, 3 Klaipėdos, po vieną Alytaus ir Telšių apskrityje.

Užfiksuoti 3 įvežtiniai atvejai iš Ukrainos, Jungtinės Karalystės ir Italijos. 11 atvejų yra susiję su anksčiau skelbtais protrūkiais. Kitų užsikrėtimo aplinkybės kol kas nėra aiškios.

Klaipėdos mieste nustatytas įvežtinis atvejis asmeniui atvykusiam iš Ukrainos. Asmuo simptomų nejaučia. Prieš atvykstant į Lietuvą darytas koranavirusinės infekcijos testas buvo neigiamas.

Klaipėdos rajone nustatyti du atvejai. Vieno asmens užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios. Jis kreipėsi į gydymo įstaigą, nes pajuto simptomus. Kitam Klaipėdos rajono gyventojui nustatyta COVID-19 infekcija tiriantis profilaktiškai, nes buvo užsikrėtęs artimasis. Asmuo jokių simptomų nejaučia.


  2020-08-29

  9 komentarai “Klaipėdoje – naujas susirgimas Covid-19, rajone – du”

  1. AvatarAciu (IP: 83.187.114.105)

   Lietuvos biurokratams kad leidzia treciuju saliu piliecius i lietuva. Su tokia korupcija kaip ukrainij tikit kad testas ten buvo neigiamas,atvaziavo cia teigiamas,dabar uz musu mokesciu pinigus gydym ukrainieti…aciu sveikatos sistemai….kazka skvernelis minejo kad treciuju saliu pilieciai neileidziami…tai arba as ne taip supratau,,,arba apsimeoavo ir atsake patyliukais draydimus…

  2. AvatarTonis (IP: 78.61.172.232)

   Durnių laivas vuvo ir liks
   Tai kam ta pašto adresą tada rašyti jei nebus skelbiamas , asilai jūs

  3. AvatarTonis (IP: 78.61.172.232)

   Durnių laivas vuvo ir liks
   Tai kam ta pašto adresą tada rašyti jei nebus skelbiamas , asilai jūs

  4. AvatarTonis (IP: 78.61.172.232)

   Durnių laivas vuvo ir liks

  5. AvatarLogika (IP: 84.15.182.4)

   Uzsikrete nuo zmonos, o miesto valdzia nusprende – bilietu autobuse nepardavinejam… Logikos 0.

  6. AvatarMatyt (IP: 90.131.41.77)

   Geras biznis kažkam iš to covid’o jei niekaip nepamiršta jo ir vis gasdina protinguolius . O gal tiesiog įbaugintą bandą lengviau valdyt ir mulkint ?

  7. AvatarNu! (IP: 86.100.58.98)

   Vaikštom su ant snukiai Klaipėdoi o vis vien serga. 😀Kažkas nerealaus! ☺️Visam mieste ne vieno be antsnukio iš še tau covit vėl! Tai kur teisybė? Reiškia kažkas su tais ant snukiai ne taip?!

   • Avataras (IP: 84.15.182.198)

    ne visi nešioja. pilna protinguolių

   • AvatarTam nu (IP: 90.131.36.102)

    Tam nu,…. o kur pakabinti tie ansnukiai, ant barzdos, ar ba po dideles nosies, isryskina kad turi didele nosi, o kas laikosi atstumo, bevek ne vienas, ypac palangoje, vaizdas, kad visi neede ir pasigriebe prekes ,issmuke is parduotuves, greit sprogs ta maista, net apsiputoje, nekramte, lyg tuoj pastips is bado

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt