P0

Spyglys

Antra religija persikels į Seimą?*

Spyglys
2020-08-30


Klaipėdietis tinklaraštininkas Arūnas Marčauskas pastebi, kad jeigu prieš ketverius metus Klaipėdos vienmandatėse į Lietuvos Seimą išrinkti Ramūno Karbauskio sveikatinimo programos meistrai Dainius Kepenis ir Algimantas Kirkutis šiais metais paliks ant ledo (D. Kepeniui tai nebūtų naujiena), Seime nenutiktų didelės bėdos, nes galėtų susiformuoti stipriai sveikų penkių krepšininkų suolelis.

Vienu iš jų galėtų tapti buvęs „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas, užsivilkęs taip pat mėlynus Darbo partijos marškinėlius. Tiesa, prieš tai jam Klaipėdos vienmandatėje Baltijos rinkimų apygardoje teks bandyti į krepšį sudėti ne vieną ryškų politiką: tiek dabartinį Seimo narį libsąjudietį Gintarą Vaičekauską (oranžinį, kaip ir kašio kamuolys), tiek Vytautą Grubliauską-Kongą išdavusį perbėgėlį į konservatorius Audrių Petrošių, tiek Niną Puteikienę.

A. Marčauskas pastebi, kad legendinis krepšininkas, olimpinis čempionas Valdemaras Chomičius vienmandatėje Centro-Žaliakalnio apygardoje rinkiminiais tritaškiais ketina užbarškinti patį TS-LKD vadą Gabrielių Landsbergį, o vedami buvusio krepšinio trenerio Tomo Pačėso į Seimą su partija „Lietuva – visų“ (buvusia Emigrantų partija) dar bando eiti Steponas Babrauskas ir Artūras Jomantas.

„Nelabai derėtų nustebti, jei iki š.m. pabaigos Seimo posėdžių salės balkonas virs krepšinio sirgalių tribūnomis. Ir visai gali būti, kad iš tų tribūnų pasigirs tokios kažkada lietuviškai bandžiusios dainuoti belgų grupės „Cisco Kid“ žinomo gabalo eilučių skandavimas: „kas nešokinės, kas nešokinės, kas nešokinės, tas p…s“. Keista nebūtų. Mūsų sirgaliai yra nuoširdžiai toli toli pasiuntę ir pačią FIBA, skanduodami „F**k you, FIBA!“. Tad dar kažkur toliau ir dar kažkur nuoširdžiau pasiųsti nuo antsvorio pavargusį diedų ir babcių Seimą Lietuvos krepšinio sirgaliams būtų vieni niekai”, – prognozuoja A. Marčauskas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-08-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt