P0

Transportas

Antradienio rytą trijų maršrutų autobusai važiuos kitaip

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-31


Antradienį, nuo 8.30 iki 10 val. dėl Lietuvininkų aikštėje vyksiančio mokslo metų pradžios renginio „Pirmoji pamoka“, bus koreguojamos viešojo susisiekimo 5B, 8 ir 28 autobusų maršrutų trasos.

5B maršrutas į pietinę miesto pusę važiuos patvirtintu maršrutu, o važiuodamas į šiaurinę miesto pusę suks J. Janonio g., Dariaus ir Girėno g., Šaulių g. iki Lietuvininkų st.

8 maršrutas į pietinę miesto pusę taip pat važiuos patvirtintu maršrutu, o į šiaurinę miesto pusę – J. Janonio g., Dariaus ir Girėno g. iki Šaulių g. ir toliau patvirtintu maršrutu iki Autobusų stoties stotelės.

28 maršruto trasa abiem kryptimis sutrumpinama iki Autobusų stoties: į pietinę miesto pusę: iš Autobusų stoties st. (Butkų Juzės g.), toliau S. Nėries g., Priestočio g. ir toliau patvirtintu maršrutu; į šiaurinę miesto pusę: patvirtintu maršrutu iki Autobusų stoties st. (Butkų Juzės g.).


2020-08-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt